"Domowe rewolucje". Dorota Szelągowska o początkach swojej kariery. Na pierwszy casting przyszła na kacu!

Dorota Szelągowska z rozbrajająca szczerością opowiedziała o początkach swojej kariery w telewizji. Gwiazda TVN Style przyznała, że na pierwszy casting przyszła na kacu! Czy mimo tego udało się jej zdobyć pracę?

Multimedia

Gospodyni programu "Dorota Was urządzi" podczas wywiadu z Agatą Młynarską wyznała, że nie planowała kariery telewizyjnej. Na casting do pierwszego programu namówili ją znajomi, gdzie jak szczerze wyznała - przyszła po mocno zakrapianej imprezie. Dzień wcześniej świętowała osiemnaste urodziny.

W rozmowie na Instagramie w ramach cyklu "#agatasiękręci w Stylach" opowiadała jak to wszyscy goście imprezy zaciągnęli ją siłą do kolejki WKD.

Oni wszyscy zapisali się ze mną na ten casting, żebym ja tylko na niego poszła. Kilka dni później zadzwonił telefon i okazało się, że się dostałam. - wspomina gwiazda.

Dorota Szelągowska rusza z nowym programem. Kto może zgłosić się na casting?Zobacz więcej

Pomimo "trudnych początków" Dorota Szelągowska podbiła serca Polaków, a jej programy cieszą się wielką popularnością. Wraz ze swoją ekipą remontową przeprowadza metamorfozy mieszkań i domów.

Swoje pierwsze kroki w telewizji rozpoczęła od programu „Rower Błażeja”, emitowanego w Telewizji Polskiej. Ten debiut sprawił, że zdecydowała się na studia dziennikarskie, a z czasem jej kariera nabierała tempa. Kolejne kroki w telewizji już jako prowadząca „Pytanie na śniadanie”, jednak to dzięki współpracy z TVN zyskała największą sławę. Jej autorski program „Dorota Was urządzi” emitowany na antenie TVN Style okazał się strzałem w dziesiątkę. Wiosną 2016 r. została gospodynią programów „Polowanie na kuchnię” w TVN Style oraz „Polowanie na mieszkanie” w TVN. Od ponad 3 lat prowadzi również program dla HGTV - „Domowe rewolucje”.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Magda (gość)

    Pusta laska czym się tu chwalić.

    10.08.2020 14:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×