"Domowe rozgrywki". Drugi sezon miniserialu Polsatu już od 12 kwietnia. Co słychać u Czechoskich?

W czasie kwarantanny wszyscy szukamy pomysłu na przyjemne spędzenie czasu w domowym zaciszu. Tu z odsieczą przychodzi rodzina Czechoskich, której perypetie będzie można śledzić już od 12 kwietnia w drugim sezonie miniserialuserialu "Domowe rozgrywki".

Multimedia

"Domowe rozgrywki" – premiera drugiego sezonu

Zabawne zwroty akcji i błyskotliwe dialogi serwowane w kilkuminutowych odcinkach będą znakomitą rozrywką i okazją do wspólnego spędzania czasu w domowym zaciszu. Motywem przewodnim całej serii jest niezmiennie piłka nożna. W serialu ponownie zobaczymy aktorów dobrze już znanych z poprzedniego sezonu oraz nowe, nietuzinkowe postacie.

Anka rozstanie się z mężem? Magdalena Stużyńska opowiada, co wydarzy się z jej bohaterką w nowych odcinkach!Zobacz więcej

Mama Agnieszka (Barbara Wypych) to księgowa i mózg operacyjny. Mąż Marek (Jakub Wieczorek) jest właścicielem warsztatu samochodowego i jednocześnie zagorzałym kibicem piłki nożnej. Razem wychowują dwójkę dzieci – Helenkę (Karina Woźniak) i Tadzika (Maks Balcerowski).

Tym razem w życiu Czechoskich nastąpi prawdziwa rewolucja – już w pierwszym odcinku przeprowadzają się z kamienicy do własnego domu! Agnieszka nie kryje zachwytu. Marek kończy remont. Przeurocza sąsiadka Maja (Zuzanna Lit) przynosi im na powitanie poczęstunek. Kobieta budzi zainteresowanie Marka i zazdrość Agnieszki. Po całym dniu wytężonych prac domowych Agnieszka i Marek orientują się, że nie zabrali ukochanego chomika Funi z poprzedniego mieszkania! Zamiast snu, czekają ich intensywne poszukiwania… Zobaczcie zwiastun pierwszego odcinka!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×