"Domówka u Dowborów". Joanna Koroniewska została wyróżniona nagrodą, jednak nie mogła jej odebrać. Córka aktorki znalazła się w szpitalu!

Joanna Koroniewska została wyróżniona tytułem Influencer Roku. Zamiast niej na scenie pojawił się... Maciej Dowbor! Aktorka nie mogła pojawić się na gali ze względu na stan zdrowia córki!

Multimedia

Joanna Koroniewska zdobyła tytuł Influencer Roku

2 lipca 2021 roku odbyła się gala Hashtagi Roku 2021, w czasie których zostali docenieni najpopularniejsi twórcy internetowi w ostatnim czasie. Jedną z nagrodzonych osób była Joanna Koroniewska, której przyznano tytuł Influencera Roku. W jej imieniu statuetkę odebrał mąż Maciej Dowbor, ponieważ aktorka nie mogła sama pojawić się na gali.

Joanna Koroniewska pokazała córki. Ależ wyrosły!Zobacz więcej

Już po zakończeniu gali, Joanna Koroniewska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie ze statuetką w bardzo nietypowej scenerii, bowiem... znalazła się razem z córką w szpitalu!

Opis posta został wykorzystany jako miejsce do wyrażenia podziękowań, które nie mogły zostać wypowiedziane w czasie gali. Joanna Koroniewska wspomniała w treści wszystkich, którzy jej zdaniem przyczynili się do tego sukcesu, poczynając od Macieja Dowbora, poprzez innych twórców internetowych i fanów, kończąc na kapitule konkursu Hashtagi Roku.

Joannie Koroniewskiej gratulujemy sukcesu, a jej córce życzymy zdrowia!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×