Domy: Ekstremalne metamorfozy - nowa seria w BBC Entertainment od 3 grudnia

Co tydzień, od poniedziałku do czwartku, będziemy oglądać nowe odcinki cyklu Domy: Ekstremalne metamorfozy.

Multimedia

Nowa seria od poniedziałku 3 grudnia o 19:00

W tej serii pojawią się goście specjalni: Usher, Mary J. Blige, bracia Jonas, Sheryl Crow oraz Muppety.

Ty Pennington i grupa jego ekspertów pomogą amerykańskim rodzinom potrzebującym wsparcia - stworzą dla nich wymarzone domy. Ekipę programu jak zwykle czeka istny wyścig z czasem: projekty, które zwykle powstają przez długie miesiące, trzeba będzie ukończyć zaledwie w tydzień!

W siódmej już serii programu, którego akcja rozgrywa się w USA, poznamy m.in. rodzinę z Maryland, która pomaga ubogim dzieciom, rozdając gorące posiłki, Odwiedzimy także rodzinę z Illinois, której dom trzeba dostosować do potrzeb osoby zmagającej się z białaczką. W Minesocie z kolei ekipa remontowa zajmie się odnowieniem powstałej w prywatnym domu świetlicy.

Program "Domy: Ekstremalne metamorfozy" od lat dostarcza widzom wielu wzruszeń, ponieważ za zwykłą przebudową domu kryją się zazwyczaj niezwykle zmiany w codziennym życiu uczestników programu.

Komentarze

Skomentuj
  • Jolka_Polska (gość)

    Chcialabym zobaczyc, jak uszanowano te metamorfozy. Wiem, że jesli ktos kocha czystość, porzadek to go bedzie mkiec na 40 m2...w wiekszosci metamorfoz, widzialam balagan, brud. Stad moje zapytanie....jak dbaja o to co dostali....zrobcie taki rekonesans...bo moze trzeba im nowe chaty postawic?

    11.12.2012 15:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×