"Domy gwiazd". Omenaa Mensah gospodynią jedynej w swoim rodzaju "Domówki gwiazd" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Artyści, sportowcy, osoby znane z pierwszych stron gazet oraz dziennikarze wzięli wczoraj udział w jedynej w swoim rodzaju domówce – "Domówce gwiazd". Podczas imprezy w domu na warszawskim Ursynowie zaprezentowano premierowy sezon programu "Domy gwiazd" prowadzonego przez Omenę Mensah.

Multimedia

Omenaa Mensah i Domo+, autorski kanał platformy nc+, zaprosili polskie gwiazdy na najlepszą domówkę tego roku. Goście stacji wraz z gospodarzami wznieśli toast za premierę piątej serii "Domów gwiazd", którą można już oglądać na antenie stacji. W trakcie wydarzenia Omenaa zaprezentowała także meble z kolekcji #LOVE, które stworzyła w ramach swojej marki AMMADORA dla sieci sklepów JMB DESIGN. Wśród gości obecnych na domówce byli m.in. Lidia Kalita, Lidia Kopania, Macademian Girl, Tomasz Szczepanik, Rafał Maślak, Marta Kuligowska oraz wiele innych osób.

CZYTAJ TAKŻE:

OMENAA MENSAH O PROGRAMIE "DOMY GWIAZD": NIE WSZYSTKIE GWIAZDY MAJĄ CO POKAZAĆ [WIDEO]
OMENAA MENSAH O PROGRAMIE "RED LIGHT": KAŻDY OD CZAGOŚ ZACZYNA [WIDEO+ZDJĘCIA]

W programie "Domy gwiazd" Omenaa Mensah zagląda pod dachy znanych osób, towarzyszy im przez cały dzień, poznaje ich zwyczaje, gust oraz upodobania. Widzowie będą mieli okazję przekonać się, że gwiazdy to też ludzie - bałaganią lub są nadmiernie pedantyczne, mają wyjątkowy gust lub w ogóle nie przywiązują uwagi do stylu. W tym sezonie do swoich mieszkań i domów zapraszają: Krzysztof Rutkowski, Tadeusz Drozda, Lidia Kalita, Odeta Moro, Tomasz Olejniczak, Łukasz Jakóbiak, Tamara Gonzales-Perea, Andrzej Supron, Kaja Śródka oraz Rafał Sonik.

– Była to bez wątpienia domówka, którą uczestnicy zapamiętają. Rzadko kiedy zdarza się, że w prywatnym mieszkaniu spotyka się aż tyle osób znanych z pierwszych stron gazet. Chcieliśmy wraz z Domo+ pokazać, że gwiazdy też chodzą na domówki, jak każdy z nas i dobrze czują się w domowych pieleszach, co pokazujemy także na antenie w serii "Domy gwiazd" – mówi Omenaa Mensah, prowadząca w Domo+ program "Domy gwiazd".

"Domy gwiazd" w każdą niedzielę o godz. 17:00 na antenie kanału Domo+

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×