domy gwiazd

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński sprzedają swój apartament? Znajdą kupca na lokal za prawie 9,5 miliona złotych?

Izabela Janachowska to jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek. Dawna gwiazda telewizji TVN, która teraz jest twarzą Polsatu, gdzie prowadzi program "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej", znowu jest na ustach wszystkich, a ma to miejsce za sprawą... apartamentu, który chce sprzedać za prawie 9,5 miliona złotych!

06.10.2022Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej

"Sanatorium miłości". Halina Jaksa była Królową Turnusu 3. edycji. Widzowie pokochali jej serdeczną naturę! Czym zajmuje się dzisiaj?

Halina Jaksa zyskała liczne grono fanów za sprawą udziału w 3. edycji programu TVP "Sanatorium miłości". Sympatyczna seniorka co prawda nie znalazła w nim swojej drugiej połówki, ale za to zdobyła rozpoznawalność i wiele serc widzów! Przez chwilę było o niej naprawdę głośno! Po czasie jednak zniknęła. Sprawdzamy, jak żyje i czym zajmuje się dzisiaj sympatyczna seniorka!

02.10.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 3". Tak mieszka Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz. Seniorka ma imponującą rezydencję! Ma nawet prywatną salę baletową! [TYLKO U NAS]

Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz, zwana czule przez przyjaciół "Operetką", dała się poznać w 3. edycji programu "Sanatorium miłości". Była jedną z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek show, która udowodniała, że jej życiem jest taniec! Seniorka zgodziła się pokazać Czytelnikom serwisu Telemagazyn, jak mieszka. Wnętrza i prywatna sala baletowa robią wrażenie!

01.10.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Tak mieszka Król Turnusu! Piotr Hubert pokazał nam swój przytulny dom w Siemianowicach Śląskich. Publikujemy zdjęcia [TYLKO U NAS]

Piotr Hubert Langfort dał się poznać widzom za sprawą 4. edycji randkowego show TVP "Sanatorium miłości". Sympatyczny kuracjusz został okrzyknięty tegorocznym Królem Turnusu! Szybko zaskarbił sobie sympatię widzów, którzy docenili w nim wrodzoną skromność i szczerość. Król Turnusu postanowił nam pokazać, jak urządził się w swoim domu w Siemianowicach Śląskich. Pokazał także swój ogród oraz zachwycający widok z tarasu. Zobaczcie, jak mieszka Król Turnusu "Sanatorium miłości 4"!

27.09.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Tak mieszka Mariola z Berlina. Zobacz zdjęcia jej mieszkania w Niemczech! Seniorka ma przepiękny ogród i wyjątkowe wnętrza [TYLKO U NAS]

Mariola z Berlina dała się poznać widzom za sprawą 4. edycji programu "Sanatorium miłości". Kuracjuszka wyróżniała się dobrą energią i entuzjazmem, a także serdecznym uśmiechem, którym zarażała całą grupę. Jak wygląda jej życie na co dzień? Tylko nam Mariola Różalska postanowiła pokazać swoje mieszkanie w Berlinie, gdzie mieszka już od 12 lat. Zobaczcie, jak mieszka popularna Berlinka.

26.09.2022Sanatorium miłości

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×