Donatan i Cleo na Eurowizji 2014?

Odkąd pojawiła się informacja, że Polska będzie brać udział w Eurowizji 2014 nie cichną domysły, kto może reprezentować nasz kraj. Internauci chcą, aby był to Donatan i Cleo.

Multimedia

Kilka dni temu TVP podjęła decyzję o przywróceniu Polski do konkursu Eurowizji. Reprezentanta Polski poznamy do końca lutego 2014. Jednak już zaczęły się spekulacje, kto powinien wystąpić w konkursie.

CZYTAJ TAKŻE: TVP ZNÓW W KONKURSIE EUROWIZJI BBC O HICIE DONATANA "MY SŁOWIANIE": TO PRAWIE PORNOGRAFIA [WIDEO]

Internauci chcą, aby był to Donatan i Cleo z hitem "My Słowianie", tym bardziej, że piosenka wpisuje się w klimat konkursu. Jest oryginalna i z nutą folkloru, co więcej łatwo wpada w ucho.

 • [...]Z chęcią wzięlibyśmy udział w konkursie. Jednak my nigdy z propozycjami nie wychodzimy, czekamy na propozycje z drugiej strony - powiedział Donatan serwisowi eska.pl zanim jeszcze podano oficjalną informację o przywróceniu Polski do Eurowizji.

A Wy kogo chcielibyście zobaczyć na Eurowizji 2014?

Komentarze

Skomentuj
 • on (gość)

  Tempaki. My Słowianie nie może byc zaspiewane na eurowizji bo to nie premiera!!! ile razy powtarza sie zasady konkursu. Tak naprawde nie wazne który artysta zaspiewa, ale naistotniejsze jest czyste spiewanie, swietny aranż, muzyka i przede wszystkim obycie na scenie muzycznej. Ja widziałbym na eurowizji: Anie Wyszkoni, Natalie Kukulską, PIN, Mateusza Ziółko, Sylwie Grzeszczak, Edyte Górniak, Janusza Radka, Enej, Budkę suflera, Urszulę, Paulle, Piotra Kupichę. Sami widzicie artyści są.

  08.01.2014 16:11
 • Gosc (gość)

  wkoncu by byla porzadna piosenka dla polski na eurowizje :D

  17.12.2013 10:28
 • IW (gość)

  to byłby dobry pomysł, myślę, że mieliby szansę wygrać, bo jak to zaznaczył autor wiadomości ta piosenka wpada w ucho, ma nutę folkloru - a takie często osiągają sukces w tym konkursie - ale, że już została wypromowana to po ptokach :(

  11.12.2013 14:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×