Donatan i Cleo wystąpią na Sylwestrze Polsatu!

Donatan, który sam o sobie mówi: "jutobowy" milioner i zło wcielone - gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie!

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: DONATAN I CLEO NA EUROWIZJI 2014? PAULINA SYKUT I AGNIESZKA POPIELEWICZ JAKO TANCERKI SAMBY [ZDJĘCIA+WIDEO]

Donatan, twórca, producent muzyczny, członek legendarnego Kasta Składu. Jego muzykę można usłyszeć na ponad 50 polskich płytach hip-hopowych z czego wiele uzyskało status złotych i platynowych płyt. Współpracował z większością Polskiej sceny hip-hopowej, na jego bitach można było usłyszeć takich wykonawców jak Peja, Pezet, Pih, Sokół, Tede, Gural, Waldemar Kasta, Chada, Ten Typ Mes oraz wielu wielu innych. Jego produkcje najczęściej okraszały utwory singlowe, z których wiele zostało wyróżnionych i przeszło do historii Polskiego hip-hopu.

W 2012 roku Donatan wydał swoją autorską płytę producencką "RÓWNONOC", która łączyła w sobie tradycyjne słowiańskie brzmienie i instrumenty z rapem. Płyta już w przedsprzedaży osiągnęła status złotej, a w kilka miesięcy od premiery uzyskała status diamentowej (jako piąta w w historii Polskiej muzyki i pierwsza hip-hopowa).

CZYTAJ TAKŻE: CLEO I DONATAN PRACUJĄ NAD ANGLOJĘZYCZNĄ WERSJĄ HITU "MY SŁOWIANIE" SYLWESTER POLSATU: ZAŚPIEWA JOANNA LISZOWSKA

Zapytany o swój występ na Sylwestrze Polsatu, odpowiada krótko, ale na temat!

  • Panie Panowie i osobniki niezdefiniowane - przed Wami "jutobowy" milioner, zło wcielone, demiurg całego przedstawienia DonDonatan oraz ulubiona wokalistka waszych wokalistek - Cleo czarny głos zaklęty w słowiańskiej urodzie!

Nie możemy się doczekać! A Wy?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×