Dorota Gardias wciąż przebywa w szpitalu. Pogodynka wyjasniła, jak przebiega jej zakażenie koronawirusem!

Zarażona koronawirusem Dorota Gardias wciąż przebywa w szpitalu. Nowe informacje o jej stanie zdrowia przekazał agent pogodynki TVN oraz ona sama - za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Multimedia

Dorota Gardias z koronawirusem - jak się czuje?

Informacje o tym, że Dorota Gardias zaraziła się koronawirusem i w ciężkim stanie trafiła do szpitala, zelektryzowała fanów pogodynki. Wskazywano, że jej stan jest bardzo ciężki i jest podłączona do respiratora. Sprawę skomentowało biuro prasowe TVN.

TVN potwierdza w oświadczeniu: Dorota Gardias ma koronawirsa. Jak czuje się pogodynka?Zobacz więcej

W sprawie staniu zdrowia Gardias głos zabrał też jej menadżer. Potwierdził, że pogodynka jest pod opieką lekarzy, jednak zdementował informacje o tym, jakoby jej życiu zagrażałoby niebezpieczeństwo. "Potwierdzam, że Dorota nadal przebywa w szpitalu. Jest hospitalizowana, ale jej życie nie jest i nie było zagrożone" - wskazuje. W piątek (2.10) rano milczenie przerwała sama zainteresowana.

Niestety od blisko 2 tygodni zmagam się z zakażeniem wirusem COVID, a stan mojego zdrowia wymagał hospitalizacji z powodu zmian w płucach, typowych dla COVID ... cały czas przebywam w szpitalu ale mojemu życiu nic nie zagraża... jestem pod najlepsza opieką wspaniałych lekarzy i pielęgniarek. Leczenie przynosi efekty i z dnia na dzień jest lepiej.

Przypomnijmy, że COVID-19 wykryto także u córki pogodynki, 7-letniej Hani. Dziewczynka czuje się dobrze, przechodzi chorobę bezobjawowo. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Sandra Kubicka ma koronawirusa! Ostatnio była na widowni "Tańca z gwiazdami"! Co z uczestnikami?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: PrzeAmbitni.pl/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • szumi doctor (gość)

    Ile płacą za udawanie Covidka ?

    02.10.2020 12:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×