Dorota Gardias wyszła ze szpitala. Ewa Drzyzga, Agnieszka Woźniak-Starak i koledzy z TVN Meteo już czekają na jej powrót do pracy!

Zarażona koronawirusem Dorota Gardias wyszła ze szpitala. W mediach społecznościowych pokazała, jaką niespodziankę zrobili jej koledzy z redakcji TVN Meteo. Życzenia zdrowia wysłały też Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak.

Multimedia

Dorota Gardias wyszła ze szpitala!

Po tym, jak okazało się, że Dorota Gardias zaraziła się koronawirusem i trafiła do szpitala, wszyscy fani pogodynki z niepokojem czekali na nowe informacje o jej stanie zdrowia. Sama Gardias poinformowała, że została zatrzymana w szpitalu ze względu na zmiany w płucach, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dorota Gardias wciąż przebywa w szpitalu. Pogodynka wyjasniła, jak przebiega jej zakażenie koronawirusem!Zobacz więcej

Teraz Dorota Gardias jest już w domu. Jej stan jest na tyle dobry, że lekarze zdecydowali się wypuścić ją ze szpitala. Pogodynka potwierdziła tę informację publikując w mediach społecznościowych wideo pokazującego widok z okna jej domu podczas ulewy, która miała miejsce w poniedziałek (5.10.2020) wieczorem w Warszawie. Na jej profilu pojawił się też film, na którym jej koledzy z redakcji TVN Meteo życzą zdrowia i zapewniają, że czekają na powrót Doroty do pracy.

Ciepłe słowa w stronę koleżanki ze stacji wysłały też Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, które prowadziły weekendowe wydanie "Dzień Dobry TVN". "Nie będę ukrywać... popłakałam się ze wzruszenia" - przyznała Gardias. Pogodynka była wirtualnym gościem śniadaniówki TVN we wtorek, 6 października. Opowiedziała o tym, jakie były pierwsze objawy choroby oraz, jak ją przechodzi i dlaczego trafiła do szpitala.

Dorota Gardias oddycha samodzielnie. Pogodynka opowiedziała o walce z koronawirusemZobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×