"Dorota inspiruje" odcinek 5. Dorota Szelągowska zakończyła przedłużający się remont u Ady i Pawła! Jakie niespodzianki przygotowała?

Dorota Szelągowska zakończyła przedłużający się remont u Ady i Pawła. Oprócz tego, że stworzyła od nowa pokój ich syna, Oliwiera, miała także inne niespodzianki. Jakie? Zobacz wyniki prac ekipy Doroty z 5. odcinka "Dorota inspiruje"!

Multimedia

"Dorota inspiruje" w niedziele o godz. 18:00 w TVN oraz w piątki o godz. 22:00 w HGTV! - sprawdź program tv

Ada, Paweł i ich syn Oliwier doświadczyli uroki remontu na własnej skórze. Od kilku miesięcy w ich nowym mieszkaniu panuje chaos, bowiem Paweł, jako głowa rodziny postanowił, że sam wykona wszystkie prace. Do tej pory zabrał się za łazienkę, kuchnię i salon, w którym skupiło się całe życie rodziny. W związku z panującą sytuacją Oliwier dzielił pokój z rodzicami. Na szczęście to mogło się zmienić, bo z pomocą nadeszła… Dorota Szelągowska!

Dorota Szelągowska zmieniła mikroskopijne mieszkanie Karoliny i Kamila. Jest nie do poznania!Zobacz więcej

Pokój Oliwiera był w surowym stanie. Paweł nie zdążył wykonać w nim żadnych prac, ponieważ cały wysiłek włożył w remont innych pomieszczeń. Oprócz tego wraz z Adą normalnie pracowali, a wszelkie dodatkowe prace wykonywali po godzinach. Remont ciągle się opóźniał, a ich syn coraz bardziej się niecierpliwił.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Dorota nieco nadała tempa i pomogła rodzinie pożegnać się z uciążliwym chaosem. Wraz z ekipą stworzyła pokój dziecięcy, ale również przygotowała inne, ciekawe niespodzianki. Nowe podłogi, drzwi, ściana z tablicówką, szafki modułowe, huśtawka... To wszystko i wiele więcej znalazło się w mieszkaniu bohaterów programu "Dorota inspiruje". Zobaczcie, jak wyszło!

Dorota Szelągowska niczym Marylin Monroe! Podobna?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×