"Dorota inspiruje" odcinek 7. Pierwsze mieszkanie Doroty i Aleksandra urządzone! W czym pomogła Dorota Szelągowska? Zobacz zdjęcia!

Tym razem Dorota Szelągowska zawitała w pierwszym mieszkaniu Dorota i Aleksandra. W urządzeniu którego pomieszczenia pomogła? Zobacz wyniki prac jej ekipy w 7. odcinku "Dorota inspiruje"!

Multimedia

"Dorota inspiruje" w niedziele o godz. 18:00 w TVN oraz w piątki o godz. 22:00 w HGTV! - sprawdź program tv

Dorota i Aleksander cierpliwie urządzają swoje pierwsze mieszkanie. Zakupili je jakiś czas temu z rynku wtórnego. Zastany wystrój i rozkład pomieszczeń nie do końca ich zadowolił, dlatego postanowili trochę pokombinować. Prace remontowe w mieszkaniu zachodzą sukcesywnie, a Aleksander wiele robót wykonuje samodzielnie. Oczywiście wszystko dzieje się pod baczną obserwacją żony, która w tym czasie zajmuję się ich córeczką.

Dorota Szelągowska zakończyła przedłużający się remont u Ady i Pawła! Jakie niespodzianki przygotowała?Zobacz więcej

Remont trwa i trwa…. Wydawać by się mogło, że zadomowił się na dobre. Na szczęście pojawiło się światełko w tunelu. W zakończeniu metamorfoz na pomoc przybyła Dorota Szelągowska!

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Małżeństwu zabrakło pomysłów i sił, aby dokończyć remont kuchni. Kiedy Dorota pojawiła się u bohaterów odcinka, w kuchni stała lodówka oraz kilka przypadkowych mebli. Dorota i Aleksander marzyli o nowoczesnym i funkcjonalnym wnętrzu. Jaki projekt stworzyła dla nich Dorota Szelągowska? Zobacz zdjęcia!

Odmieniona przez Dorotę Szelągowską łazienka pary, która spodziewa się bliźniaków. Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×