"Dorota inspiruje" sezon 2. w TVN i HGTV! Dorota Szelągowska znowu zmienia mieszkania widzów!

Dorota Szelągowska kocha zmiany. Ciągle coś przestawia, maluje, remontuje. W drugim sezonie swojego programu przeprowadzi metamorfozy kolejnych pomieszczeń, które dzięki niej staną się nie tylko ładne, ale i funkcjonalne. W "Dorota inspiruje" liczy się przede wszystkim dobry pomysł!

Multimedia

"Dorota inspiruje" sezon 2. od soboty, 16.03.2019 o godz. 17:00 w TVN! - sprawdź program tv

Popularny program "Dorota inspiruje" powraca na antenę z drugim sezonem. Ambasadorka kanału HGTV Home & Garden ponownie wkroczy do polskich mieszkań i odmieni życie ich mieszkańców. Na nią i jej niezawodną ekipę remontową czekają wszystkie niedokończone sypialnie, zagracone pokoje dziecięce, salony z meblościankami oraz kuchnie w których brakuje miejsca do przechowywania.

Dorota Szelągowska pokazała ogród i... swoje zbiory! Jak żyje projektantka? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Pierwszy odcinek nowej serii programu jest dowodem na to, że wielu domach wciąż żyje duch PRL-u. W salonie Pawła, Asi i ich dwóch córek, czas zatrzymał się w latach osiemdziesiątych. Jedną ze ścian zdobi ciężka, drewniana meblościanka. Jest też wiekowa ława i babcine fotele. Cała rodzina nie przepada za tym pomieszczeniem. Wszyscy marzą o przytulnym miejscu w którym wspólnie będą oglądać telewizję i grać w swoje ulubione planszówki. Nadeszła pora, żeby Dorota Szelągowska zaprowadziła w ich domu nowe porządki!

Wiosną program "Dorota inspiruje" będzie pokazywany równolegle na antenie TVN (soboty o godz. 17:00) oraz HGTV Home & Garden (niedziele o godz. 22:00).

Dorota Szelągowska u zwyciężczyni konkursu na teledysk do piosenki "Wracam do domu" [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×