dorota się urządza

Przeczytaj także:

"Totalne remonty Szelągowskiej". Dorota Szelągowska w naturalnej wersji zachwyciła swoich fanów. Zalali jej profil komplementami! "Pięknie, świeżo i młodzieńczo"

Dorota Szelągowska, która w swoich programach prezentuje metamorfozy mieszkań, do własnego wyglądu ma spory dystans. Fani uwielbiają gwiazdę za to, że potrafi się śmiać z samej siebie, ale również za to, że nie pędzi co rusz do gabinetu medycyny estetycznej. Zdjęcie, którym się podzieliła, przedstawiające ją w naturalnej fryzurze, wywołało lawinę komplementów.

11.08.2022Totalne remonty Szelągowskiej

"Totalne remonty Szelągowskiej". Dorota Szelągowska pokazała, że ma do siebie spory dystans! "8 lat i 8 kg temu"

Dorota Szelągowska należy do grona cieszących się sporą sympatią widzów prezenterek. Prowadząca programy o urządzaniu wnętrz od lat związana jest ze stacją TVN, a widzowie doceniają jej pomysły i rozwiązania, które prezentuje. Doceniają ją także za ogromny dystans, który ponownie udowodniła udostępniając jedno ze swoich starych zdjęć.

04.08.2022Totalne remonty Szelągowskiej

"Totalne remonty Szelągowskiej". Dorota Szelągowska ma piękny dom na Warmii. Imponujący basen, wielki ogród i otwarta kuchnia letnia

Dorota Szelągowska jest dobrze znana polskim widzom za sprawą swoich projektów - zarówno tych realizowanych dla prywatnych klientów, jak i bohaterów jej programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Gwiazda wielokrotnie była chwalona za styl, w jakim urządza wnętrza oraz obejścia, jeżeli takowe występują. Jej warmiński azyl to również designerska perełka! Dorota Szelągowska pokazała swój dom na Warmii. Fani oniemieli - wrażenie robi szczególnie ogromny basen i ogród, w którym dziennikarka uprawia własne warzywa!

02.07.2022Totalne remonty Szelągowskiej

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×