Dorota Szelągowska pokazała dom, ogród i... basen! Sprawdź, jak mieszka gwiazda TVN Style [DUŻO ZDJĘĆ]

Dorota Szelągowska jest dumna ze swojego domu na Warmii, nic więc dziwnego, że chętnie dzieli się z fanami kolejnymi zdjęciami swojej posiadłości. Projektantka pokazała ostatnio, jak udało się jej zaaranżować ogród, w którym znalazło się również miejsce na basen. Robi wrażenie?

Multimedia

Dorota Szelągowska nie raz udowadniała, że ma smykałkę do projektowania wnętrz. W swoich programach odczarowuje nawet najbardziej zaniedbane mieszkania, a jak prezentuje się jej własne mieszkanie?

Nowy program Doroty Szelągowskiej w HGTV Home & Garden!Zobacz więcej

Warmia i Mazury to jedne z najpiękniejszych zakątków Polski. Nic dziwnego, że to własnie tam gwiazda TVN Style i stacji HGTV postanowiła kupić dom, który urządzała od podstaw. Posiadłość Doroty Szelągowskiej robi ogromne wrażenie. Architektka chętnie dzieli się z fanami kolejnymi architektonicznymi i dekoracyjnymi rozwiązaniami. Ostatnio pokazała w mediach społecznościowych, jak urządziła ogród. Projektantka zdradziła, że wśród krzewów i drzew znalazło się również miejsce na basen. Robi wrażenie? Zobaczcie zdjęcia w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×