dorota szelągowska

"Totalne remonty Szelągowskiej". Tak mieszka Marika Jóźwiak. Niesamowite, jak gwiazda TVN urządziła swoje mieszkanie! I to wszystko tylko na 43 metrach kwadratowych

Marika Jóźwiak jest jedną z gwiazd "Totalnych remontów Szelągowskiej". Znana i lubiana dekoratorka wnętrz od lat przemienia domy bohaterów programu w istne dzieła sztuki. Okazuje się, że sama również może się pochwalić pięknie urządzonym mieszkaniem. Niesamowite, jak gwiazda programu TVN zaaranżowała swoje cztery kąty. Efekt jest powalający! I to wszystko tylko na 43 metrach kwadratowych. Zobaczcie, jak mieszka Marika Jóźwiak.

22.08.2022Totalne remonty Szelągowskiej

"Totalne remonty Szelągowskiej". Dorota Szelągowska w naturalnej wersji zachwyciła swoich fanów. Zalali jej profil komplementami! "Pięknie, świeżo i młodzieńczo"

Dorota Szelągowska, która w swoich programach prezentuje metamorfozy mieszkań, do własnego wyglądu ma spory dystans. Fani uwielbiają gwiazdę za to, że potrafi się śmiać z samej siebie, ale również za to, że nie pędzi co rusz do gabinetu medycyny estetycznej. Zdjęcie, którym się podzieliła, przedstawiające ją w naturalnej fryzurze, wywołało lawinę komplementów.

11.08.2022Totalne remonty Szelągowskiej

"Totalne remonty Szelągowskiej". Dorota Szelągowska pokazała, że ma do siebie spory dystans! "8 lat i 8 kg temu"

Dorota Szelągowska należy do grona cieszących się sporą sympatią widzów prezenterek. Prowadząca programy o urządzaniu wnętrz od lat związana jest ze stacją TVN, a widzowie doceniają jej pomysły i rozwiązania, które prezentuje. Doceniają ją także za ogromny dystans, który ponownie udowodniła udostępniając jedno ze swoich starych zdjęć.

04.08.2022Totalne remonty Szelągowskiej

"Operacja aranżacja". Katarzyna Cichopek oceniła konkurencję. Zdradziła, co sądzi o programach Katarzyny Dowbor i Doroty Szelągowskiej

W ciągu ostatnich kilku miesięcy kariera Katarzyny Cichopek wyraźnie nabrała rozpędu. Niedawno ogłoszono, że aktorka poprowadzi nowy program związany z metamorfozami wnętrz - "Operacja aranżacja". W jednym z ostatnich wywiadów postanowiono zapytać Katarzynę Cichopek, co sądzi na temat konkurencyjnych programów dla jej nowego formatu. Jej słowa zaskakują?

01.08.2022Operacja aranżacja

Zaglądamy do domów polskich gwiazd. Tak mieszkają Barbara Kurdej-Szatan, Klaudia Halejcio, Olivier Janiak i inni. Nie wszyscy zdecydowali się na przepych

Gwiazdy jak każdy z nas potrzebują chwili odpoczynku od medialnego szumu. Często ukojenie odnajdują w swoich domach. Każde z wnętrz polskich gwiazd wygląda inaczej. Jedni są fanami minimalizmu, a inni stawiają na bardziej wystawne projekty. Niektóre mieszkania mogą naprawdę zaszokować. Jak mieszkają m.in. Basia Kurdej-Szatan, Klaudia Halejcio, Olivier Janiak? Zobaczcie naszą galerię!

24.07.2022Domy gwiazd

"Totalne remonty Szelągowskiej". Dorota Szelągowska padła ofiarą cyberataku i została okradziona! Zwróciła się do fanów o pomoc

Dorota Szelągowska cieszy się sporą popularnością, także w sieci. "Królowa remontów" chętnie publikowała efekty swojej pracy w mediach społecznościowych. Fani to doceniali, garściami czerpiąc inspiracje ze zrealizowanych przez gwiazdę projektów. W weekend jej profil na Instagramie w tajemniczy sposób zniknął. Okazało się, ze Dorota Szelągowska padła ofiarą cyberataku i skradziono jej konto!

03.07.2022Totalne remonty Szelągowskiej

"Totalne remonty Szelągowskiej". Dorota Szelągowska ma piękny dom na Warmii. Imponujący basen, wielki ogród i otwarta kuchnia letnia

Dorota Szelągowska jest dobrze znana polskim widzom za sprawą swoich projektów - zarówno tych realizowanych dla prywatnych klientów, jak i bohaterów jej programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Gwiazda wielokrotnie była chwalona za styl, w jakim urządza wnętrza oraz obejścia, jeżeli takowe występują. Jej warmiński azyl to również designerska perełka! Dorota Szelągowska pokazała swój dom na Warmii. Fani oniemieli - wrażenie robi szczególnie ogromny basen i ogród, w którym dziennikarka uprawia własne warzywa!

02.07.2022Totalne remonty Szelągowskiej

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×