dorota wellman syn

"Dzień Dobry TVN". Dorota Wellman w końcu opowiedziała o swoim synu. Kim jest Jakub Wellman? Zobaczcie jak wygląda

Dorota Wellman, jedna z prowadzących program "Dzień Dobry TVN", znana jest z tego, że rzadko kiedy odsłania kulisy swojego życia prywatnego. Dziennikarka podczas rozmowy w programie "Dzień Dobry TVN" zdecydowała się jednak uchylić nieco rąbka tajemnicy i opowiedzieć o swoim synu. Kim jest Jakub Wellman i w jaki sposób wychowywała go jego mama?

14.03.2022Dzień Dobry TVN

Przeczytaj także:

"Dzień Dobry TVN". Marcin Prokop o włos uniknął tragedii? Zaskakujące zachowanie prezentera. "Chwilę przed tragedią"

Marcin Prokop zaskoczył swoich fanów nietypowym widokiem. Opublikował on na swoim koncie na Instagramie zdjęcie ze swojego ostatniego wypadu na miasto. Udostępniona fotografia wskazuje, że niewiele brakowało, a mogłoby dojść do tragedii. Zauważyli to również internauci, którzy ochoczo komentowali zdjęcie. Co takiego się wydarzyło?

29.06.2022Dzień Dobry TVN

"Dzień Dobry TVN". Małgorzata Ohme nie wytrzymała i rozpłakała się na wizji. Wszystko przez tragiczne wspomnienia z przeszłości

Małgorzata Ohme gościła ostatnio w programie "Miasto Kobiet". Prezenterka w rozmowie z gospodyniami programu, Aleksandrą Kwaśniewską i Olgą Legosz poruszyła wątek swojej mamy, Beaty Sułowskiej, która zmarła w grudniu 2020 roku po walce z chorobą. W pewnym momencie Małgorzata Ohme nie była w stanie opanować swoich emocji.

22.05.2022Dzień Dobry TVN

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×