dorota wellman

"Dzień Dobry TVN". Dorota Wellman w końcu opowiedziała o swoim synu. Kim jest Jakub Wellman? Zobaczcie jak wygląda

Dorota Wellman, jedna z prowadzących program "Dzień Dobry TVN", znana jest z tego, że rzadko kiedy odsłania kulisy swojego życia prywatnego. Dziennikarka podczas rozmowy w programie "Dzień Dobry TVN" zdecydowała się jednak uchylić nieco rąbka tajemnicy i opowiedzieć o swoim synu. Kim jest Jakub Wellman i w jaki sposób wychowywała go jego mama?

14.03.2022Dzień Dobry TVN

"Dzień Dobry TVN". Dorota Wellman krytykuje zachowanie gwiazd na Instagramie. Oberwało się m.in. Edycie Herbuś. Aktorka już odpowiedziała!

Dorota Wellman w ostrych słowach skrytykowała zachowanie gwiazd w mediach społecznościowych. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" nie zostawiła suchej nitki na m.in. Edycie Herbuś, która jakiś czas temu zamartwiała się o zdrowie babci, którą zabrała karetka pogotowia ratunkowego. Herbuś na mocny felieton Doroty Wellman już odpowiedziała.

19.09.2021Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła niewyobrażalną tragedię na oczach całej Polski. Od śmierci jej męża minęły dwa lata. Jak teraz wygląda jej życie?

Agnieszka Woźniak-Starak dwa lata temu straciła męża. Jej żałobę oraz walkę o powrót do normalności śledziła cała Polska. Po traumatycznych wydarzeniach dziennikarka odsunęła się od show-biznesu. W zeszłym roku zdecydowała się wrócić do pracy. Teraz wystąpiła w roli prowadzącej Top of the Top Sopot Festival 2021.

19.08.2021Top of the Top Sopot Festival 2021

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×