"Down the road 2". Nowi bohaterowie w programie! Przemek Kossakowski zapewnia: "To była dobra decyzja". Poznaj ich bliżej!

W serwisie Player.pl zadebiutował drugi sezon programu "Down the road", w którym szóstka osób z zespołem Downa wyrusza w podróż życia z Przemkiem Kossakowskim. W nowych odcinkach zobaczymy nowych bohaterów. Dlaczego produkcja zdecydowała się na taki krok?

Multimedia

Nowi bohaterowie w "Down the road 2"!

"W programie "Down the road" szóstka osób z zespołem Downa wyrusza w podróż życia z Przemkiem Kossakowskim. Chcą nauczyć się nowych rzeczy oraz przełamać własne bariery, pierwszy raz bez rodziców i z dala od domu.

Przemek Kossakowski i szóstka nowych bohaterów wyruszają w podróż po Chorwacji i Grecji! Premiera w Player.pl!Zobacz więcej

W dwunastoodcinkowej serii widzowie poznają szóstkę nowych bohaterów – Paulinę Ochocką, Paulę Rakowską, Paulinę Pigan, Adama Wdówkę, Janka Skibę i Szymona Grzecha. Dlaczego produkcja programu zdecydowała się na zmianę? - Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że moglibyśmy spokojnie zrobić drugi sezon z bohaterami pierwszej edycji. Mielibyśmy zapewniony sukces, bo wiadomo, jakie reakcje wzbudził pierwszy sezon. Natomiast uznaliśmy, że byłoby to pójście na łatwiznę - zauważył Przemek Kossakowski.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Trzeba zrozumieć fundamentalną rzecz - ludzie z zespołem Downa są dokładnie takimi samymi ludźmi jak cała reszta populacji. Mówię to w tym kontekście, że każdy jest inny. Każdy z nas, każdy człowiek na tej planecie jest po prostu oddzielnym wszechświatem. Bardzo zależało mi na tym, żeby to pokazać. (...) Mamy szóstkę nowych bohaterów, którzy zaskoczą swoją innością. Tutaj nie ma powielania schematów. (...) Nie chcemy odcinać kuponów, ja nie jestem tym zainteresowany. Chcieliśmy iść o krok dalej i nie mam pojęcia jak zostanie odebrany drugi sezon, ale moim zdaniem to był bardzo dobry kierunek. Ta decyzja była bardzo dobrą decyzją.

"Down the road" zadebiutował w serwisie Player.pl 10 stycznia. Pierwszy odcinek został udostępniony bezpłatnie, w każdą niedzielę w serwisie pojawią się dwa odcinki programu. Kim są oraz skąd pochodzą nowi uczestnicy "Down the road 2"? Ich sylwetki znajdziecie w naszej galerii! Poznajcie bliżej Paulinę, Adama, Paulę, Janka, Paulinę i Szymona!

Przemek Kossakowski o popularności po ślubie z Martyną Wojciechowską: "Jestem ćwierć celebrytą"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×