"Down the road 3". Przemek Matusiak i Daria Kawalec zaręczyli się! Zakochani pokazali zdjęcia!

Wspaniałe chwile w życiu uczestników programu "Down the road 3". Telewizja TTV poinformowała, że Przemek Matusiak i Daria Kawalec zaręczyli się! Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia!

Multimedia

Przemek Matusiak i Daria Kawalec z "Down the road 3" zaręczyli się! Zakochani pokazali zdjęcia!

"Down the road. Zespół w trasie" to program, w którym widzowie telewizji TTV wręcz się zakochali. W programie szóstka młodych osób z zespołem Downa wraz z Przemysławem Kossakowskim wyruszała w podróż życia. Podróżowali i mierzyli się ze stereotypami, które często określają ich jako niesamodzielnych i wymagających opieki. Bohaterowie nie uznają konwenansów - są szczerzy, spontaniczni, niezależni. Często mierzyli się z sytuacjami, które dla nich były nowe.

Izabela Juszczak już tak nie wygląda! Radykalnie zmieniła swój wizerunek!Zobacz więcej

Do tej pory doczekaliśmy się trzech edycji programu. I to właśnie uczestnicy "Down the road 3" właśnie ogłosili swoje zaręczyny! Jak poinformowała telewizja TTV, Przemek Matusiak i Daria Kawalec zamierzają zostać mężem i żoną!

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Przemek Matusiak ma 29 lat i pracuje w przedszkolu integracyjnym. Jest również muzykiem, grającym w zespole Piona. W programie chciał przeżyć wielką miłość, co, jak widać, mu się udało!

Daria Kawalec z kolei ma 38 lat i w programie dała się poznać jako silna i niezależne kobieta. Nic więc dziwnego, że szybko okrzyknięto ją "Szefową"!

Przemkowi i Darii bardzo gratulujemy!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×