"Down the road". Przemek Kossakowski o popularności po ślubie z Martyną Wojciechowską: "Jestem ćwierć celebrytą"

Przemek Kossakowski prowadzi programy w telewizji TTV od 2016 roku. W październiku 2020 roku wziął ślub z Martyną Wojciechowską. Czy dzięki swojej żonie cieszy się teraz większą popularnością? "Jestem ćwierć celebrytą" - stwierdził.

Multimedia

Przemek Kossakowski popularny dzięki Martynie Wojciechowskiej?

Ślub Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego odbył się w październiku 2020 roku. Poinformowali o tym sami zainteresowani, podobnie zresztą było w przypadku zaręczyn. O tym, że Przemek oświadczył się Martynie opinia publiczna dowiedziała się mniej więcej 1,5 roku później.

Martyna Wojciechowska pokazała ślubne zdjęcia. Jak wyglądała jej suknia ślubna?Zobacz więcej

Kossakowski, jak sam przyznaje, przed oficjalnym ogłoszeniem związku z Wojciechowską, nie był na świeczniku. Kolorowa prasa nie interesowała się nim tak bardzo, jak teraz, mimo że w telewizji pojawia się od 2016 roku. Czy jest zadowolony z tego, jak obecnie wygląda jego funkcjonowanie w mediach?

- Nie jest to jakieś zainteresowanie, które wywołuje mój entuzjazm, bo ja się zawsze śmiałem, że jestem ćwierć celebrytą, czyli po prostu jakby jestem w tej branży od lat, ale przyglądam jej się, jak to określam, z perspektywy przedpokoju - wskazuje Przemek. - Nie mogę powiedzieć, że jestem nieszczęśliwym człowiekiem, ale jeżeli miałbym możliwość wyboru to wolałbym nie wzbudzać tego rodzaju zainteresowania - dodaje.

Przypomnijmy, że Przemek Kossakowski był autorem i prowadzącym cyklu programów w stacji TTV. Oglądaliśmy z nim m.in. "Kossakowski. Być jak…", "Kossakowski. Inicjacja" czy "Kossakowski. Wtajemniczenie". W styczniu 2021 roku swoją premierę w Player.pl ma 2. edycja programu "Down the road. Zespół w trasie".

Przemek Kossakowski i szóstka nowych bohaterów wyruszają w podróż po Chorwacji i Grecji! Premiera w Player.pl!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×