"Down the road. Zespół w trasie". Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski i Marysia podbijają sieć nagraniem swojego pierwszego singla!

Martyna Wojciechowskai i jej córka Marysia oraz Przemek Kossakowski podbijają sieć nagraniem swojego pierwszego singla. O co chodzi? Czy trzymając się zasady #zostańwdomu odkryli swoje nowe talenty?

Multimedia

Martyna, Marysia i Przemek podbijają sieć!

Martyna Wojciechowska nie ukrywa, że życie w domowej kwarantannie, z którą na jakiś czas każdy z nas musi się zaprzyjaźnić, nie jest dla niej łatwe. Okazuje się jednak, że razem ze swoimi najbliższymi - córką Marysią i partnerem Przemkiem Kossakowskim - potrafią zorganizować sobie czas bardzo kreatywnie.

Martyna Wojciechowska szczerze o związku z Przemkiem Kossakowskim. Dokąd chodzą na randki?Zobacz więcej

Okazuje się, że spędzanie czasu w domu sprzyja rozwojowi nowych talentów. Martyna, Marysia i Przemek postanowili zaprezentować swoje umiejętności muzyczne.

Największe światowe firmy powstawały w garażach, dzisiaj są liderami na rynku... My zaczynamy w salonie i jako ZESPÓŁ liczymy na podobny rozwój sytuacji🤪 Tymczasem próby do nagrań naszego PIERWSZEGO SINGLA!

Wideo, opublikowane na profilach Martyny Wojeciechowskiej w mediach społecznościowych z godziny na godzinę zyskuje coraz większą popularność. Muzyczne trio staje się hitem w sieci! A Wam jak się podoba ten występ?

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Przemek Kossakowski o Martynie Wojciechowskiej: "Moja narzeczona". Para planuje ślub?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mon (gość)

    Dużo ZDRÓWKA MARTYNO JESTES SUPER NIE PODDAWAJ SIE I POZDRO DLA PRZEMKA I MARYSI

    21.04.2020 09:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×