"Down the road. Zespół w trasie" od maja w TVN! Program Przemka Kossakowskiego na głównej antenie!

Program "Down the road. Zespół w trasie", w którym Przemek Kossakowski podróżuje z osobami z zespołem Downa od maja będzie można oglądać na głównej antenie TVN. Oto szczegóły!

Multimedia

"Down the road. Zespół w trasie" odcinek 1 i 2 w poniedziałek, 11.05.2020 od godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Zespół Downa dotyka jedną na 700 osób. To jeden chromosom więcej, który zmienia wszystko. "Down the road. Zespół w trasie" opowiada o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z Przemkiem Kossakowskim ruszają w podróż po sześciu krajach. Mierzą się ze stereotypami, które często określają ich jako niesamodzielnych i wymagających opieki. Jacy są w rzeczywistości?

Krzysztof nie może pogodzić się z chorobą. Przemek Kossakowski przeprowadza poruszającą rozmowęZobacz więcej

Bohaterowie programu mieli szansę przeżyć po swojemu to, co wielu uznaje za oczywiste i naturalne. Z pomocą Przemka próbowali odnaleźć się w niby codziennych, ale dla nich zupełnie nowych sytuacjach. Czy przełamali własne bariery? Zdecydowali się na lot helikopterem czy spacer na wysokości? W dwunastoodcinkowej serii, którą widzowie mogli już oglądać na antenie TTV, poznajemy szczere i niefiltrowane podejście bohaterów do życia, związków, intymności czy pracy.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Przemek Kossakowski i jego ekipa wyruszyli z Warszawy w podróż dookoła Europy. Pierwszy wieczór spędzili na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, gdzie zrobili sobie biwak z ogniskiem. Uczestnicy wyprawy błyskawicznie skrócili dystans i już pierwszego dnia nawiązały się między nimi zaskakująco bliskie relacje. Przemek szybko dowiedział się, jak wiele ograniczeń spotyka ludzi z zespołem Downa. Był zaskoczony jak wiele mają pragnień, które dla zdrowych ludzi wydają się zwyczajne, a dla nich są niemożliwe do spełnienia.

Ekipa Przemka Kossakowskiego w Lombardii. Dominika wyznaje swoje uczucia!Zobacz więcej

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Lucyna (gość)

    Uwielbiam cały zespół łącznie z Prowadzącym .Młodzi bohaterowie wspaniali .Czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek

    08.06.2020 22:07
  • mania (gość)

    Agnieszka, Dominika, Ola, Grzesiu, Krzysztof, Michał i Przemek -pozdrowienia dla Was ! Uwielbiam Was oglądać (widziałam wcześniej w TTV) - świetny program wspólnie zrobiliście!

    12.05.2020 00:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×