"Down the road. Zespół w trasie". Przemek Kossakowski o Martynie Wojciechowskiej: "Moja narzeczona". Para planuje ślub?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są parą od ponad dwóch lat. W ostatnim odcinku programu "Down the road. Zespół w trasie" Przemek powiedział o ukochanej "moja narzeczona". Czy to oznacza, że para planuje ślub?

Multimedia

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zaręczeni?

W jednym z odcinków nowego programu Przemka Kossakowskiego, "Down the Road. Zespół w trasie", padło stwierdzenie, które nie mogło umknąć uwadze zainteresowanych związkiem Przemka i Martyny Wojciechowskiej. Czy podróżnik oświadczył się swojej ukochanej?

Martyna Wojciechowska szczerze o związku z Przemkiem Kossakowskim. Dokąd chodzą na randki?Zobacz więcej

W programie TTV usłyszeliśmy:

Michał, który obchodził imieniny, okazał się być zagorzałym fanem programów Martyny Wojciechowskiej i kilkakrotnie w trakcie wyprawy wypytywał o moją narzeczoną. To był najlepszy moment, żeby porozmawiał z nią osobiście.

Słowo "narzeczona" zwróciło uwagę wielu obserwatorów życia publicznego w Polsce. Pojawiły się pytania o status związku Martyny i Przemka. Rzeczony odcinek "Down the Road. Zespół w trasie" nagrywany był we wrześniu 2019 r., już wtedy para musiała więc być zaręczona. O ile w ogóle jest.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Przypomnijmy, że Martyna Wojciechowska ma już za sobą kilka zerwanych zaręczyn. Nigdy nie było jej po drodze na ślubny kobierzec. - W kwestii ślubów jestem recydywistką. Kilka razy byłam zaręczona, dwie uroczystości odwołałam na ostatnią chwilę - nie ukrywa Wojciechowska. Czy teraz czas na zmianę? Jak by nie było - trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Powstanie program Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego? Wiemy, jaka jest prawda!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×