"Downton Abbey". Powstanie film na podstawie popularnego serialu! [ZDJĘCIA]

W 2018 r. rozpoczną się prace na planie filmu "Downton Abbey". Przygotowania już trwają, a kiedy będzie można obejrzeć go na ekranie?

Multimedia

Serial "Downton Abbey" opowiadał o mieszkańcach wielkiej posiadłości ziemskiej w Wielkiej Brytanii XX wieku. Doczekał się 6 sezonów i ostał nagrodzony m.in. Złotymi Globami i nagrodami Emmy. Teraz ma powstać pełnometrażowy film na jego podstawie.

- Szykujemy odpowiedni scenariusz i próbujemy zebrać razem obsadę. Mamy nadzieję, że będziemy kręcić w przyszłym roku - zakomunikował Michael Edelstein z NBCUniversal International Studios. Nie wiadomo, czy na ekranie zobaczymy tych samych aktorów, co w serialu, a więc m.in. Hugh Bonneville, Michelle Dockery, Jessica Brown Findlay, Lily James, Rose Leslie, Sophie McShera, Dan Stevens czy Maggie Smith.

Bohaterami "Downton Abbey" są lord Robert Grantham z żoną Corą i córkami, obsługiwani przez kilkadziesiąt osób służby. Każdy zna swoje miejsce, są tacy, którzy nigdy się państwu nie pokazują, są i inni, szkoleni do pracy na salonach, a hierarchia wśród personelu wydaje się równie nienaruszalna co porządek wśród arystokracji. Z tym że służący znają prawie każdy sekret swoich państwa, ci natomiast o służących nie wiedzą niemal nic.

Gwiazdy "Downton Abbey" na wystawie poświęconej serialowi w Singapurze

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×