"Dr House". 10 najlepszych momentów z serialu z Hugh Lauriem w roli głównej!

Jeden z najczęściej oglądanych seriali telewizyjnych na świecie. Serial, który podczas emisji ośmiu sezonów zdobył dwa Złote Globy, pięć statuetek Emmy, a nawet naszą polską Telekamerę w 2010 roku, za najlepszy serial zagraniczny. W 2019 roku mija 15 lat od premiery "Dr House'a". Wybraliśmy z tej okazji 10 najlepszych momentów z serialu z Hugh Lauriem w roli głównej!

Multimedia

Tytułowy "Dr House" jest sarkastyczny, lekceważący i nieufny, a jego metody leczenia wzbudzają lęk i przerażenie. Jak się jednak okazuje tylko on jest w stanie wyleczyć przypadłości, których inni nie potrafili zdiagnozować. O sukcesie serialu "Dr House" zdecydowała właśnie rewelacyjnie napisana (i zagrana przez Hugh Laurie) postać tytułowego doktora.

To lekarz genialny, uzdolniony diagnosta i człowiek charyzmatyczny, ale do anioła bynajmniej mu daleko. Bywa draniem i łajdakiem, ma niewyparzoną gębę, nie liczy się z czyimiś uczuciami, jest uzależnionym od środków przeciwbólowych socjopatą, którego interesują ciekawe przypadki, a nie cierpiący ludzie. Chyba, że ci przy okazji ukrywają jakieś tajemnice, które mogłyby mieć wpływ na przebieg leczenia.

TOP10 najpopularniejszych seriali zagranicznych o lekarzach [GALERIA]Zobacz więcej

Każdy odcinek „Dr House’a” ogląda się jak kryminał, którego akcja właśnie przyspiesza: przypadki medyczne zaskakują, skrzące się ciętym dowcipem dialogi bawią, a dochodzenie do prawdy bywa pasjonujące. Jednocześnie „Dr House” pokazuje sporo prawdy: ciało ludzkie wciąż nie pozwala sobie wydrzeć wielu tajemnic, a okrywanie ich bywa bardziej skomplikowane niż robota śledczego.

W 2019 roku mija 15 lat od premiery serialu "Dr House". Przyjrzyjmy się więc najlepszym scenom z kultowej medycznej produkcji, w której w roli głównej wystąpił Hugh Laurie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×