Dramatyczny wypadek ojca aktorki Joanny Opozdy na Madagaskarze. “Błagam! Zabierzcie mnie stąd. Boję się, że umrę” [Zdjęcia i film 18+]

Ścięgna i kość na wierzchu, brak części skóry na nodze, rozerwane przedramię i porozrywane żyły. Tata pochodzącej z Buska - Zdroju aktorki Joanny Opozdy i znany buszczanin Dariusz Opozda w ciężkim stanie przebywa w szpitalu misyjnym na Madagaskarze, gdzie przed wypadkiem prowadził hotel. Mężczyzna zgłosił się do redakcji “Echa Dnia” o pomoc w powrocie do Polski. Uwaga! Materiał tylko dla dorosłych.

Multimedia

Ojciec Joanny Opozdy - wypadek na Madagaskarze

Tata znanej aktorki, gwiazdy serialu "Barwy szczęścia" miał poważny wypadek na Madagaskarze. Miejscowy szpital misyjny jest kiepsko wyposażony i Dariusz Opozda usiłuje się z niego wydostać i przylecieć do Polski, ale ubezpieczyciel stwarza problemy.

Leżę w szpitalu misyjnym i choć personel jest bardzo pomocny to nie ma tu ani sprzętu, ani leków, które pomogą mi wyzdrowieć. W ostatnim czasie mięśnie w poranionej nodze zaczęły mi gnić i jeżeli nic się nie poprawi to w końcu tutaj umrę – mówił w rozmowie dla "Echa Dnia" załamany buszczanin dodając, że może wrócić tylko lotem sanitarnym, a firma, w której miał wykupione najwyższe ubezpieczenie, nie chce się na to zgodzić.

Joanna Opozda jest w ciąży! "Powoli zaczyna się zmieniać ciało"Zobacz więcej

Dariusz Opozda wyjaśnił nam, że do wypadku doszło w sobotę, 21 sierpnia:

Mało pamiętam, co się wtedy działo. Wiem, że spadłem z balkonu, a kiedy obudziłem się w szpitalu byłem w tak ciężkim stanie, że przyjąłem ostatnie namaszczenie. Po jakimś czasie poczułem się lepiej, ale teraz znów jest dramat – moja noga dosłownie zaczyna gnić, boję się, że niedługo wda się sepsa – opowiada Dariusz Opozda i prosi o pomoc.

Antek Królikowski i Joanna Opozda w podróż poślubną udadzą się na Madagaskar? Ojciec panny młodej kupił tam hotel!Zobacz więcej

Znany buszczanin przesłał do redakcji "Echa dnia" zdjęcia i filmy - tylko dla dorosłych - przedstawiające stan jego nogi. Uwaga! Są drastyczne.

Skontaktowaliśmy się z ubezpieczycielem pana Dariusza. Czekamy na komentarz firmy.

Zobacz galerię

W TYM ARTYKULE znajduje się wideo nagrane przez znajomych Dariusza Opozdy

Joanna Opozda z rodziną kupiła luksusowy hotel na Madagaskarze. Tak wyglądaZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • Obserwator (gość)

  A rodzina kochanicy,nie może Ci pomóc.Swojej rodzinie zrobiłeś dużą krzywde

  13.01.2022 15:44
 • Proca (gość)

  Darek Ty draniu

  11.01.2022 22:32
 • Aga (gość)

  Grunt to zrobić sobie sesje zdjęciową w trakcie ostatniego namaszczenia. Normalny człowiek gdy leży w szpitalu i jak opisuje sam Pan Dariusz jest umierający nie myśli o takich bzdetach. Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby robić takie takie rzeczy. Żenujące

  11.01.2022 00:10
 • Ania (gość)

  Hmmm...niech ta młoda d...a dla której żonę zostawił mu pomoże no tak ona tylko od bzykania. Gościu godności nie ma.

  27.09.2021 16:14
 • Aldo (gość)

  Taka z jego córki aktorka i z tego całego zakichanego jej męża Antka jak z mysiej tzipy walizka.

  27.09.2021 14:57
 • BuskuRusku (gość)

  Zesrayem się w majty

  27.09.2021 14:57
 • Gosc (gość)

  Też mi się wydaje że Pan Dariusz był po alkoholu i dlatego nic nie pamięta, gdyby był w Polsce to po wyzdrowieniu zatruwał by życie całej rodzinie i dlatego nie chcą go tutaj.

  27.09.2021 07:13
 • Zulu gula (gość)

  Dziękuję za te informacje ,na FB skomle i blokuje wszystkich ,którzy mu odwalają .

  27.09.2021 01:24
 • Zulu gula (gość)

  Za szybko jechał na motorze z kochanką

  27.09.2021 01:21
 • Zdziwiona (gość)

  Niech sprzeda hotel i się leczy a nie skomlenie w necie. Tam biznesiki kręci a leczyć się chce na koszt polskiego podatnika. Córka aktorka śmiechu warte raczej kiepskiej klasy celebrytka. Jak chciała uszanowania prywatności to tatuś nie powinien wysyłać zdjęć z pokazowego ostatniego namaszczenia. Spadł pewnie po pijaku. Niech po niego może wyślą samolot rządowy.

  26.09.2021 09:08
 • Cykl cyk i posiedzisz Ty (gość)

  Dareczku a pamiętasz dawne lata i jak mnie wróciłeś w morderstwo na Pułaskiego ? Pamiętam i ty pamiętaj o archiwum X z Krakowa. Pozdrawiam.

  25.09.2021 18:54
 • Ubezpieczenia. (gość)

  Firma ubezpieczeniowa proponowała pomoc medyczna , transport ze szpitala karetka wraz z lekarzem na lotnisko i przylot do Polski pod opieką lekarza i transport karetka do szpitala w Warszawie ale Pan Dariusz odmówił i na chwilę obecną nie odbiera telefonów, nie odpowiada na meile jak i reszta rodziny. Jest to celowe działanie P Dariusza mające ukryć fakt bycia w trakcie wypadku pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. W zaistniałej sytuacji firma ubezpieczeniowa nie ponosimy odpowiedzialności ale mimo tego faktu podjęła rozmowę pomocy poszkodowanemu który to na tę chwilę unika kontaktu.

  25.09.2021 18:51
 • Buła. (gość)

  Całe życie biłeś i zdradzałeś żonę ,całe Busko pamięta ją posiniaczoną, szkoda kobiety . Pamiętamy jak się pod knajpa pod samochód chowałeś gdy cie Szu.... dorwał jak szczur leżałeś pod samochodem i błagałeś o litość. Znają cię jako cinkciarza i prostego przemytnika $ i spirytusu. Karma wraca wraz z policyjnym archiwum X :)

  25.09.2021 18:38
 • Buła. (gość)

  Całe życie biłeś i zdradzałeś żonę ,całe Busko pamięta ją posiniaczoną, szkoda kobiety . Pamiętamy jak się pod knajpa pod samochód chowałeś gdy cie Szu.... dorwał jak szczur leżałeś pod samochodem i błagałeś o litość. Znają cię jako cinkciarza i prostego przemytnika $ i spirytusu. Karma wraca wraz z policyjnym archiwum X :)

  25.09.2021 18:38
 • Maria (gość)

  Hotel na Madagaskarze prowadzi I brak środków na przelot do Polski dziwne to trochę.

  25.09.2021 13:36
 • Rodzina (gość)

  Rodzinę podobno zostawił już jakiś czas temu.

  25.09.2021 08:32
 • Ubezp. (gość)

  Jeśli ten człowiek nie był np. trzeźwy w trakcie wypadku to będą problemy z wypłatą ubezpieczenia.

  25.09.2021 08:31
 • Podpis (gość)

  Ubezpieczyciel nie zapłaci, jak wypadek po pijaku. Nawet nie pamięta, co się wydarzyło! Żałosne!

  24.09.2021 20:43
 • Busko (gość)

  Pan Dariusz Opozda to psychopata, żona się z nim rozwodzi bo okazało się ze ja zdradza. W Busku wszyscy go znają, stary alkoholik i bajkopisarz, współczuje jego rodzinie

  24.09.2021 18:24
 • Haha Radek (gość)

  Znany bandyta z buska zdroju, ciekawe skąd te pieniądze

  24.09.2021 18:01
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×