"Droga do szczęścia" - nowa meksykańska telenowela od 2 listopada w TV4! [ZDJĘCIA]

2 listopada o godz. 17 na antenie Czwórki zadebiutuje nowy serial "Droga do szczęścia", który emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 17. Jest to historia Fernandy i Carlosa, których miłosne perypetie i zawiłe rodzinne losy składają się na pełną namiętności, intryg i dramatycznych zdarzeń opowieść.

Multimedia

"DROGA DO SZCZĘŚCIA" ODCINEK 1. W ŚRODĘ, 2.11.2016 O GODZ. 17:00 W TV4!

Fernanda (Paulina Goto) jest ubogą, ale utalentowaną dziewczyną, marzącą o studiach muzycznych, które pozwoliłyby jej zostać znakomitą skrzypaczką. Jej matka, Amelia, w wieku osiemnastu lat zaszła w ciążę z Luisem (René Strickler), studentem prawa, który szybko porzucił ją dla milionerki Marissy. Kiedy ojciec wyrzucił ciężarną Amelię z domu, zakochany w niej od dawna ogrodnik, Pedro (Jorge Aravena), ożenił się z nią by zapewnić opiekę jej i dziecku.

Zgorzkniała z powodu zawodu miłosnego i konieczności życia w ubóstwie Amelia nie potrafiła jednak obdarzyć uczuciem ani jego, ani córki, więc Pedro za dwoje okazywał Fernandzie miłość i wsparcie. Dzięki swojej siostrze, kierującej elitarną szkołą dla dziewcząt, Pedro zapewnił przybranej córce doskonałą edukację. Nie stać go jednak na lekcje muzyki dla niej, więc Fernanda na własną rękę rozwija swój samorodny talent, mając nadzieję, że dzięki konsekwentnej pracy dostanie się do wymarzonego konserwatorium.

Pewnego dnia na ulicy Fernanda zostaje potrącona przez jadącego samochodem Luisa. Luis zabiera ją do szpitala, gdzie staż lekarski odbywa jego pasierb – syn Marissy – Carlos (Horacio Pancheri). Luis i Fernanda nie mają pojęcia kim dla siebie są: on jest przekonany, że Amelia usunęła ciążę, a Fernanda żyje w przeświadczeniu, że Pedro jest jej rodzonym ojcem i nie wie, że jej matkę i Luisa w przeszłości cokolwiek łączyło. W szpitalu między Carlosem i Fernandą od pierwszego wejrzenia rodzi się miłość. Niestety Isabela, dziewczyna Carlosa, gotowa jest na wszystko, by nie pozwolić mu odejść, a Fernanda na drodze do miłości i realizacji swoich marzeń napotka wiele przeciwności i paru zaprzysięgłych wrogów…

Zobacz galerię

CZYTAJ TAKŻE:

"DROGA DO SZCZĘŚCIA" - BOHATEROWIE. KTO JEST KIM W NOWEJ TELENOWELI TV4? [WIDEO+ZDJĘCIA]
"DROGA DO SZCZĘŚCIA". PIERWSZE SPOTKANIE LUISY FERNANDY I CARLOSA [WIDEO+ZDJĘCIA]
MEKSYKAŃSKIE TELENOWELE WSZECH CZASÓW. TOP15 NAJLEPSZYCH LATYNOSKICH SERIALI [GALERIA]

Komentarze

Skomentuj
  • NATKA (gość)

    Dajcie spowrotem droge do szczescia

    22.03.2017 20:53
  • ewcia (gość)

    proszę o dalsze odcinki telenoweli droga do szczęścia tak się nie robi przerywając może znajdziecie miejsce w programie bardzo proszę

    08.03.2017 16:44
  • Droga do szczescia (gość)

    Proszę o dalsze odcinki drogi do szczęścia

    08.03.2017 14:44
  • BOŻENA (gość)

    WSTYD ŻE PRZERWANO SERIAL ,,DROGA DO SZCZĘŚCIA,, TAK SIĘ NIE TRAKTUJETELEWIDZÓW I ABONENTÓW=PŁACĘ ZA WYKUPIONY PAKIET.PROSZĘ O WZNOWIENIE SERIALU.ROZWAŻAM PRZEJŚCIE DO INNEGO OPERATORA np.POLSATU

    05.03.2017 23:19
  • BOŻENA (gość)

    WSTYD ŻE PRZERWANO SERIAL // DROGA DO SZCZĘŚCIA//TO JEST KPINA Z TELEWIDZÓW

    05.03.2017 23:07
  • Marcia (gość)

    Kiedy powróci Droga do Szczęścia?? Był to fajny film a go zdjęli

    28.02.2017 20:34
  • Hana prp (gość)

    Kiedy w końcu bedzie Droga do szcześcia... ....

    28.02.2017 19:40
  • Justa (gość)

    Co wy kłamiecie ze będzie w marcu droga do szczęścia a będzie jakieś nowe telenowela jesteście fałszywe

    27.02.2017 22:39
  • Kasia (gość)

    Prosze o przywrócenie filmu droga do szczęścia .najlepszy film jaki był emitowany.

    25.01.2017 19:59
  • Ogladalnosc (gość)

    Co to ma byc? Dlaczego nie puscicie drogi do szczescia?😔😞nawet nic nie odpisujecie na tem temat ten co teraz leci nie idzie tego ogladac zrobcie cos z tym...

    25.01.2017 16:51
  • fanka seriali (gość)

    Proszę emitujcie dalszy ciąg serialu Droga do szczęścia.To co teraz jest pokazane (zamiast) nie da się oglądać.

    25.01.2017 11:00
  • magda ragda (gość)

    Sorki....widzów*

    23.01.2017 13:54
  • magda ragda (gość)

    Chamstwo!!!!!!wlaśnie tak tracicie wodzów!!

    23.01.2017 13:53
  • Judyta (gość)

    Jak mozna przerwac nadawanie filmu ?Prosze wyjasnic widzom dlaczego zostal tak nagle przerwany bez uprzedzenia..

    13.01.2017 17:10
  • alina (gość)

    Naprawdę to już chamstwo nie podając żadnego powodu przerwać emisję serialu droga do szczęścia!!!!!!!! Człowiek się wciąga i czeka aż tu nagle następny film , telenowela bez żadnego wyjaśnienia. Jak tak można wstyd. Kompromitujecie się. Od marca od początku będziecie wznawiać czy już koniec bo ktoś kasę wziąć za to musiał.....dno i tyle

    12.01.2017 19:28
  • Katarzyna (gość)

    Jestem bardzo zawiedziona ,że film został tak nagle przerwany bardzo proszę o informację czy będzie i kiedy będzie kontynuacja dalszych odcinków czekam z utęsknieniem !!!!!!!!!!

    12.01.2017 11:52
  • xx (gość)

    Proszę wznowić Droga do szczęścia