"Droga do szczęścia" odcinek 3. Luisa Fernanda pogrąża się w kłamstwach. Carlos jej pomoże? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W telenoweli "Droga do szczęścia" Luisa Fernanda poznała Carosa i teraz nie może o nim zapomnieć. To spotkanie na zawsze odmieni jej życie. Spraw, co wydarzy się w 3. odcinku serialu "Droga do szczęścia"!

Multimedia

"DROGA DO SZCZĘŚCIA" ODCINEK 3. W PIĄTEK, 4.11.2016 O GODZ. 17:00 W TV4!

Luisa Fernanda (Paulina Goto) - córka Amelii (Lisette Morelos) i Luisa (Rene Strickler) z nieprawego łoża, jest radosną 18-latką, która przez przypadek poznaje swojego biologicznego ojca. Nie wie jednak, że to właśnie on miał romans z jej matką. W szpitalu trafia też an przystojnego lekarza, Carlosa (Horacio Pancheri).

W 3. odcinku "Drogi do szczęścia" Fernanda nie może przestać myśleć o Carlosie. Matka nie pozwala jej jednak utrzymywać się myślami w chmurach, mówiąc, że nie ma pieniędzy, aby zapłacić za jej wycieczke na koniec roku. Dziewczyna będzie więc musiała zostać w domu.

Luisa Fernanda odbiera telefon od Luisa, który chce rozmawiać z jej ojcem. Dziewczyna mówi jednak, że to zły numer, przez co podpada mu jeszcze bardziej. Sama też ma coraz większe wyrzuty sumienia. Jej kłamstwa doprowadzają do chaosu, dlatego dziewczyna postanawia skontaktować się z Carlosem i przychodzi do jego domu. - Panienka Luisa Fernanda... Nie mógłbym zapomnieć kogoś takiego... - wskazuje Carlos na przywitanie.

Tymczasem, Isabela (Candela Marquez) zapewnia Carolinę, że poślubi Carlosa. Andrea poznaje natomiast Marissę (Eugenia Cauduro) i przestaje obawiać się o to, że Luis zostawi ją dla niej. Mimo wszystko planuje zrobić coś, aby mieć pewność. Postanawia zajść z nim w ciążę.

CZYTAJ TAKŻE:

"DROGA DO SZCZĘŚCIA". LUISA FERNANDA POZNAJE CARLOSA. TO MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO WEJRZENIA? [WIDEO+ZDJECIA]
"DROGA DO SZCZĘŚCIA" - BOHATEROWIE. KTO JEST KIM W NOWEJ TELENOWELI TV4? [WIDEO+ZDJĘCIA]
NAJSEKSOWNIEJSI AKTORZY Z LATYNOSKICH TELENOWEL [GALERIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×