"Droga do szczęścia" - zobacz zwiastun nowej meksykańskiej telenoweli TV4! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Droga do szczęścia" to historia Fernandy i Carlosa, których miłosne perypetie i zawiłe rodzinne losy składają się na pełną namiętności, intryg i dramatycznych zdarzeń opowieść. Zobacz zwiastun serialu!

Multimedia

"DROGA DO SZCZĘŚCIA" ODCINEK 1. W ŚRODĘ, 2.11.2016 O GODZ. 17:00 W TV4!

Od 2 listopada w TV4 będzie można oglądać nową meksykańską telenowelę "Droga do szczęścia". Bohaterką serialu jest Fernanda (Paulina Goto) - uboga, ale utalentowana dziewczyna, marząca o studiach muzycznych, które pozwoliłyby jej zostać znakomitą skrzypaczką. Pewnego dnia na ulicy Fernanda zostaje potrącona przez jadącego samochodem Luisa (René Strickler), który zabiera ją do szpitala. Tam staż lekarski odbywa jego pasierb – Carlos (Horacio Pancheri).

W szpitalu między Carlosem i Fernandą od pierwszego wejrzenia rodzi się miłość. Niestety Isabela, dziewczyna Carlosa, gotowa jest na wszystko, by nie pozwolić mu odejść, a Fernanda na drodze do miłości i realizacji swoich marzeń napotka wiele przeciwności i paru zaprzysięgłych wrogów…

Już teraz zobacz zwiastun serialu "Droga do szczęścia"!

Zobacz galerię

CZYTAJ TAKŻE:

"DROGA DO SZCZĘŚCIA" - NOWA MEKSYKAŃSKA TELENOWELA OD 2 LISTOPADA W TV4! [ZDJĘCIA]
MEKSYKAŃSKIE TELENOWELE WSZECH CZASÓW. TOP15 NAJLEPSZYCH LATYNOSKICH SERIALI [GALERIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Leicadia (gość)

    Kiedy nareszcie bedziemy mogly ogladac ten serial do konca czekamy, czego tak tractujecie fanuw jak zaczynacie serial to doprowadcze do konca

    23.12.2018 02:24
  • Ela (gość)

    Czy kiedy jeszcze będzie emitowany w tv? Non stop tylko powtórki innych seriali. Nuda nuda nuda..

    25.06.2018 13:26
  • Bogusia (gość)

    czy kiedys bedzie dokonczona teie nowela Droga do szczescia

    26.10.2017 17:54
  • Niunia (gość)

    Czy puścicie drogę do szczęścia

    29.04.2017 20:30
  • Stella - gosc (gość)

    To wielkie swinstwo pokazac czesc filmu i przerwac bez sensu , tak nie można !

    05.02.2017 00:15
  • Pipi (gość)

    Dlaczego tak pozno jak mozna przerwac serial i dlaczego niema powtórek

    09.01.2017 21:34
  • Manks (gość)

    Co wy wyprawiacie dajcie ten film na antene

    09.01.2017 21:29
  • ja (gość)

    od marca dalsza transmisja

    06.01.2017 16:33
  • Mania (gość)

    Prosze o powrot serialu Droga do szczęscia , tak sie nie robi , macie nas gleboko w d...e , skandal SKALNDAL

    04.01.2017 17:33
  • anonim (gość)

    masakra ogladac serial I przerywaja tv4 wstydzcie sie

    03.01.2017 17:09
  • Aldona (gość)

    Tak mi się podobał ten film to jest chore

    02.01.2017 22:11
  • Karolina (gość)

    Czemu nie ma? Chce droge do szczescia a nie jakieś smety

    02.01.2017 17:53
  • Gość (gość)

    pierdziela tv4, więcej nic nie obejrzę , dadzą lizaka a później zabierają i takie pitu pitu, jeden nie skończony wciskają drugi, do du...y

    02.01.2017 17:23
  • hanna (gość)

    PYTAM, PO JAKIE LICHO EMITOWANO TEN FILM I ZAKOŃCZYLI EMISJĘ OT TAK SOBIE W STYLU '' ZABILI GO I UCIEKŁ'', ''CZESKI FILM- NIKT NIC NIE WIE''; WIDAĆ TAKIE RZECZY TO W TEJ ERZE - DOZWOLONE, ALE DLACZEGO?, TEN KTO TAK DECYDUJE JEST IMBECYLEM DO KWADRATU, TO TAK JAKBY ZAPROSIĆ KOGOŚ NA OBIAD, A DAĆ MU TYLKO Z OBIADU NP; ZIEMNIAKI ; PROSZĘ O DOKOŃCZENIE DALSZYCH ODCINKÓW FILMU '' DROGA DO SZCZĘŚCIA''

    02.01.2017 17:18
  • Edyta. (gość)

    Wycofany? To juz nie bedzie go :-( ?

    02.01.2017 16:27
  • anka (gość)

    dlaczego wycofany jest film Droga do szczęścia świetny film