"Drogi wolności". Julia Rosnowska nago w serialu TVP! Zobacz gorącą scenę z udziałem młodej aktorki! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami premiera 3. odcinku "Dróg wolności". Siostry Biernackie próbowały w nim rozkręcić własny biznes, ale nie zabrakło też ich sercowych rozterek. W odcinku mogliśmy zobaczyć m.in. gorącą scenę z udziałem Julii Rosnowskiej i Aleksego Komorowskiego.

Multimedia

"Drogi wolności" w niedziele, o godz. 20:10 w TVP1! - sprawdź program tv

Siostry Biernackie są już na antenie TVP1 od trzech tygodni. Co niedzielę możemy oglądać fascynujące perypetie trójki sióstr i ich rodziny, inspirowane pamiętnikami Polek z początków XX wieku. W 3. odcinku mogliśmy się przyjrzeć bliżej relacji rodzącej się między Lalą (Julia Rosnowska) a młodym pilotem Ludwigiem (Aleksy Komorowski). Widzowie zobaczyli gorącą scenę seksu między przyrodnim rodzeństwem! (Ludwig jest synem Ignacego Biernackiego).

Alina, Marynia i Lala - kim są bohaterki nowego serialu historycznego TVP? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dla młodej aktorki była to pierwsza tego typu scena w karierze. Julia Rosnowska to aktorka młodego pokolenia. Popularność zyskała dzięki roli w serialu "Julia", gdzie zagrała tytułową bohaterkę. Można było ją też oglądać w "Czasie honoru", "Misji Afganistan", "Bez Tajemnic".

Od kilku lat Julia dzieli życie zawodowe pomiędzy Warszawą, a Londynem. W tym czasie zagrała kilka ról w brytyjskich produkcjach telewizyjnych (Ripper Street BBC Two, New Blood BBC One, Brotherhood Comedy Central), a ostatnio otrzymała główną rolę w spektaklu pod roboczym tytułem English, którego premiera odbędzie się w Londynie. Ponadto, kilka ostatnich lat wykorzystała na realizację swojej pasji, jaką jest podróżowanie – odwiedziła m.in. Kolumbię, Syberię i Islandię.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • zmartwiona (gość)

  Najbardziej jestem zaskoczona Julią Rosnowską, to była bardzo ładna dziewczyna, zrobiła sobie operację nosa i wygląda jak ktoś zupełnie inny, nieciekawy, brzydki, straszne!

  07.10.2018 20:26
 • bea (gość)

  Bardzo kiepski film;-(

  17.09.2018 22:19
 • Aleksandra (gość)

  Piękna, emocjonalna scena..

  17.09.2018 00:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×