"Drogi wolności". Julia Rosnowska urodziła! Zdradziła kulisy porodu! "Kobieta to sama moc"

Julia Rosnowska została mamą po raz pierwszy! Aktorka opublikowała zdjęcie z dzieckiem i zdradziła kulisy porodu. "Czuję się jak absolutna superwoman!" - oznajmiła gwiazda "Dróg wolności".

Multimedia

Julia Rosnowska - gwiazda seriali "Julia" i "Drogi wolności" poinformowała opinię publiczną o swojej ciąży, gdy było już bardzo blisko rozwiązania. W niedzielę, 16 czerwca 2019 na świat przyszło jej pierwsze dziecko.

Julia Rosnowska w ciąży czeka na rozwiązanie! Internauci zachwyceni!Zobacz więcej

Aktorka opublikowała pierwsze zdjęcie z dzieckiem i zdradziła kilka szczegółów dotyczących porodu. Okazuje się, że Rosnowska rodziła w domu. Byli przy niej: jej partner, dwie położne, psy oraz doula, czyli kobieta, która zapewnia niemedyczne emocjonalne, informacyjne i fizyczne wsparcie dla matki i rodziny podczas ciąży, porodu i po porodzie. "Miałam przeczucie, że poród to będzie COŚ, ale w najśmielszych snach nie mogłam przewidzieć tego, jak będę się czuła po fakcie. A mianowicie jak absolutna superwoman. Jak dałam radę zrobić to, to absolutnie nic już nie może być „zbyt trudne”. Nagle całe zmęczenie i godziny porodu znikają, a kobieta to sama moc" - napisała Julia.

Co ciekawe, w pewnym momencie interweniowała też policja, która została wezwana przez zaniepokojonych krzykami sąsiadów. Dziecko aktorki jeszcze nie ma imienia.

Mały Człowiek jeszcze nie ma imienia. Powoli go poznajemy, przyglądamy się i zastanawiamy się na kogo wygląda... Kobieta to siła. Pamiętajcie, że mamy niesamowitą moc! 💪🏼💪🏽💪🏾💪🏿 A wszystkim siostrom, które przygotowują się do porodu, chcę przypomnieć, żeby prosiły o to, czego potrzebują. Niezależnie jaką formę porodu wybrałyście - zapoznajcie się z prawami jakie wam przysługują i nie bójcie się o nie walczyć. Bo to naprawdę może być piękne doświadczenie.

Gratulujemy!

Julia Rosnowska nago w serialu TVP! Zobacz gorącą scenę z udziałem młodej aktorki! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×