"Drogi wolności" odcinek 10. Lala przedstawia nowego narzeczonego! Czy Biernaccy go zaakceptują? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Jest rok 1924. Marynia planuje uniezależnić redakcję od Dostera. Nie wie, że w tym czasie jej mąż w najlepsze romansuje! Lala przedstawia swojego narzeczonego. Czym skończą się próby ostrzeżenia jej przed złym wyborem towarzysza życia? Sprawdź, co się wydarzy w 10. odcinku "Drogi wolności"!

Multimedia

”Drogi wolności” odcinek 10. w niedzielę, 4.11.2018 o godz. 20:10 w TVP1! - sprawdź program tv

Przełom kwietnia i maja 1924 rok. Marynia i Alina drukują specjalną wkładkę z fotografiami pokazującymi nową polską walutę – złotówkę. Robią to za plecami Dostera, czym wywołują jego wściekłość. Dostają jednak zaproszenie z nowo otwartego Banku Polskiego, gdzie dygnitarze ze świata finansów składają im podziękowania za zaangażowanie w sprawy państwa.

Kolejna tragedia w rodzinie Biernackich! Zamieszki i wojsko na ulicach! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Marynia zapala się do pomysłu wzięcia kredytu, by wreszcie uniezależnić się od Dostera. Kiedy planuje kolejne sprytne posunięcia w redakcji, jej mąż w najlepsze romansuje z Basią Maziarek!

Lala urządza w Lanckoronie 25. urodziny. Organizuje przyjęcie, na które zaprasza rodzinę i część członków redakcji. Głównym punktem programu jest seans spirytystyczny, który zamiast rozrywką, okazuje się powodem do poważnego spięcia.

Ślub Maryni i Szymona nie odbędzie się? Pan młody przyjmuje wyzwanie Dostera! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Lala przedstawia wszystkim swojego narzeczonego – rzeźbiarza Kamila Ostasza (w tej roli Piotr Polak). Nie przypada on do gustu ani Biernackim, ani Jerzykowi, który uważnie go obserwuje. Próby ostrzeżenia Lali przed złym wyborem towarzysza życia kończą się... zwykłą bójką!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×