"Drogi wolności" odcinek 12. Lala gorzko płaci za życiową pomyłkę! Czy uda jej się z tego wyplątać? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kamil urządza Lali scenę zazdrości sugerując, że zdradza go z Jerzykiem. Romans z Basią staje się dla Szymona obciążeniem. Alina próbuje odegrać się za zawód miłosny. Co jeszcze wydarzy się w przedostatnim odcinku "Dróg wolności"?

Multimedia

”Drogi wolności” odcinek 12. w niedzielę, 18.11.2018 o godz. 20:10 w TVP1! - sprawdź program tv

Jest już kwiecień 1926. W przedostatnim odcinku "Dróg wolności" Lala planuje po Wielkanocy odwiedzić siostry w Krakowie. Kamil urządza jej scenę zazdrości, sugerując, że Lala zdradza go z Jerzykiem. Lala czuje się osaczona, ale mimo to nie rezygnuje z wyjazdu. Po powrocie mąż pokaże jej, jaką cenę musi zapłacić za nieposłuszeństwo...

Alina obawia się, że zaszła w ciążę! Co na to Katzner? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Romans z Basią staje się dla Szymona obciążeniem. Również Basia nie wie, jak się z tego wyplątać. Kiedy traci stancję w suterenie, jej koleżanka z pracy na poczcie zapewnia ją, że na spotkaniu organizowanym przez pewną redakcję znajdzie się ktoś, kto Basi pomoże. Na miejscu okazuje się, że spotkanie to odbywa się na Sławkowskiej. Basia widzi się na nim z Marynią, pojawia się również Szymon. Wyrzuty sumienia nie dadzą jej już spokoju.

Alina po wyjeździe Katznera próbuje swoich wdzięków na Henryku Dembińskim, odgrywając się za zawód miłosny. Michał „porywa” Esterę i wywozi do Poznania. Tylko tam według prawa mogą wziąć ślub cywilny. Karolinę dręczą wątpliwości, czy powinna wyjść za obojętnego jej Storna.

"Drogi wolności". Nowy serial historyczny TVP - lepszy niż "Korona królów" lub "Wojenne dziewczyny"? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×