"Drogi wolności" odcinek 13. Między Kamilem i Lalą trwa wojna! Co wydarzy się w finałowym odcinku? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami ostatni odcinek "Dróg wolności". Czy Lali uda się w końcu wyplątać z feralnego małżeństwa? Czy Marynia wybaczy Szymonowi zdradę? I czy Alinie uda się w końcu ułożyć sobie życie? Sprawdź, co wydarzy się w finałowym odcinku "Dróg wolności"!

Multimedia

"Drogi wolności" odcinek 13. w niedzielę, 25.11.2018 o godz. 20:10 w TVP1! - sprawdź program tv

Jest już maj 1926 roku. W Lanckoronie między Kamilem i Lalą trwa wojna. Anna próbuje ratować córkę, lecz sprawy wymykają się spod kontroli...

Julia Rosnowska nago w serialu TVP! Zobacz gorącą scenę z udziałem młodej aktorki! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W finałowym odcinku serialu "Drogi wolności"Alina szykuje się do wyjazdu do Warszawy na spotkanie z nowym korespondentem, Janem Owiczem. Ale w redakcji wybucha jak bomba wiadomość, że Doster sprzedaje „Iskrę” Dembińskiemu. Wydaje się, że przejęcia przez „IKC” nie da się już zahamować. Redakcja strajkuje, odmawiając dalszej pracy w niepewności. Marynia z trudem radzi sobie z tym bałaganem, wciąż wściekła na Szymona za to, że ją zdradził.

W stolicy w dniu przyjazdu Aliny trwają już walki. Spędza dzień, zamknięta w hotelu z nieznajomym o imieniu Albert. Pod ich oknami walczą ze sobą przeciwnicy i zwolennicy Piłsudskiego, który powoli przejmuje władzę w mieście.

Alina obawia się, że zaszła w ciążę! Co na to Katzner? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ala (gość)

    Tytuł bardzo piękny, ale nie ma wiele wspólnego z fabułą. Zdecydowanie romanse przeważają nad tytułowymi "drogami wolności". Widać dbałość o realia, piękne są stare samochody, na dodatek jeżdżące. To jednak nie wystarcza. Czekałam na coś innego, ciekawszego. A ostatni odcinek był szczególnie absurdalny i pozostawił wiele wątków nie rozwiązanych. Pewno będzie następna seria, obawiam się, jeszcze bardziej nonsensowna.

    02.12.2018 20:06
  • Olcia (gość)

    Czekam na ciag dalszy. Zbyt wiele niewyjasnionych wątkow.

    27.11.2018 23:32
  • Róża (gość)

    Czekam na każdy następny odcinek i szkoda,że jutro ostatni.Mam nadzieję,że powstanie 2 seria.Dobry serial,który przenosi w czasie.

    24.11.2018 23:52
  • Ineska (gość)

    Serial bardzo dobry . Szkoda,że to już ostatni odcinek . Mam nadzieję,że będzie druga seria :)

    23.11.2018 14:06
  • Ewa (gość)

    Tak, serial jest warty tych kosztów jakie zostały poniesione w trakcie jego realizacji. Bardzo się cieszę, że powstał taki serial. Trafia w gusta. Trochę romansu, trochę historii... Jest okazja aby zainteresować się przeszłością i losami "kobiet" z tamtego, jakże już odmiennego świata. Aktorzy pierwsza klasa. I każdy wątek, każda anegdota wciąga i chce się czerpać więcej i więcej.... Prosimy więc WIĘCEJ!!!!

    22.11.2018 17:35
  • Kati (gość)

    Tło historyczne potraktowane w serialu zbyt powierzchownie. Pończochy samonośne w 1920 r. u jednej z bohaterek, to niestety niechlujstwo kostiumowe! Oby z tego ciekawego serialu nie zrobiono zwykłego romansidła!

    21.11.2018 16:43
  • Ewa (gość)

    Oczywiście zdrada małżeńska, to przykra sprawa! Mąż Maryni niestety narozrabiał.

    21.11.2018 16:38
  • kl (gość)

    Lubie postać Jerzyka. Fajny z niego gość!

    21.11.2018 16:35
  • Maja (gość)

    Oglądam ten serial. Najbardziej lubię watek z Marynią i tym jej adoratorem. Są chyba stworzeni dla siebie!!

    21.11.2018 16:31
  • Eva (gość)

    Wspaniały serial.Dawno TVP nie nakręcili nic tak rewelacyjnego.Czekam z nadzieją na kontynuacje serialu.

    20.11.2018 22:48
  • Wulo (gość)

    Świetny serial, książki jeszcze lepsze. Mam nadzieję, że będzie druga seria.

    19.11.2018 20:22
  • Sonia (gość)

    Jesli kontynuacja oby nie straciła na wartości. Często sie zdarza,ze im dalej to gorzej. Oby tym razem tak nie bylo. Na pewno chcialabym śledzić dalsze losy dziewczyn. Jestem poligrafem i jeden z wątków jest mi bardzo bliski. Serial super

    19.11.2018 19:32
  • Sonia (gość)

    Ja tez uwazam ,ze serial jest bardzo,bardzo dobry. Na kazdy odcinek czekam z niecierpliwoscia. J

    19.11.2018 19:27
  • JUSTYNA (gość)

    PrOsze napiszcie czy bedzie kontynuacja Kupiłam ksiazki nagrałam film JEST REWELACYJNY

    19.11.2018 13:23