"Drogi wolności" odcinek 4. Siostry Biernackie mają problem z organizacją Sylwestra. Karol Doster im pomoże? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 4. odcinku "Dróg wolności" siostry Biernackie będą chciały zorganizować redakcyjnego Sylwestra, ale okaże się, że ktoś podkupił im lokal. Kto pomoże siostrom i udzieli wsparcia w noc sylwestrową?

Multimedia

"DROGI WOLNOŚCI" ODCINEK 4. W NIEDZIELĘ, 23 WRZEŚNIA, O GODZINIE 20:10 NA ANTENIE TVP1

Koniec listopada 1918 rok. Siostry Biernackie organizują redakcyjnego Sylwestra, na którego zapraszają czytelników. Ich nowy wydawca, Karol Doster, jest sceptyczny wobec tego pomysłu i umywa ręce, gdy okazuje się, że ktoś podkupił lokal wynajęty na przyjęcie.

Lala sprzeciwia się organizacji Sylwestra w hotelu Franciszki Woydowicz, co jej siostry traktują jak fanaberię. W noc sylwestrową nieoczekiwanie właśnie Franciszka udziela jej wsparcia. Alina jest zaaferowana wieściami z Poznania, do którego przyjechał Ignacy Paderewski. Mimo sprzeciwu ojca jedzie tam, by zebrać materiał. Chce też podziękować pruskiemu urzędnikowi, Maciejowi Mincowi, za napisanie artykułu do jej gazety. Na miejscu czeka na nią przykre rozczarowanie.

Siostry Biernackie mają problem z własną gazetą. Lala znika! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na Sławkowskiej panują niewesołe nastroje. Ignacy po bankructwie zajmuje się erotyczną fotografią. Pech chce, że jego żona Anna, znajduje plik pokazowych zdjęć. Nikt jednak nie podziela jej świętego oburzenia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×