"Drogi wolności" odcinek 5. Lala przed porodem ucieka z Krakowa, a Michał Wilczek szantażuje Dostera! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W lipcu 1919 roku gazeta prowadzona przez trzy siostry odnotowuje dramatyczny spadek sprzedaży. Lala postanawia wyjechać z Krakowa. W redakcji Doster obejmuje rządy silnej ręki. Sprawdź, co wydarzy się w 5. odcinku serialu "Drogi wolności"!

Multimedia

"Drogi wolności" odcinek 5. w niedzielę, 30.09.2018 o godz. 20:10 w TVP1! - sprawdź program tv

Lipiec 1919 rok. Gazeta prowadzona przez trzy siostry odnotowuje dramatyczny spadek sprzedaży. Na dodatek zbliża się termin porodu Lali. Narzeczony Maryni, Szymon, wciąż nie może wrócić z frontu do domu, tak jak wielu innych polskich oficerów. Wojna polsko-bolszewicka potrwa jeszcze ponad rok.

Siostry Biernackie mają problem z organizacją Sylwestra. Karol Doster im pomoże? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Lala nie może znieść atmosfery skandalu wokół jej ciąży. Obwinia ojca, choć nie chce mu powiedzieć prawdy o ojcu swojego dziecka. Wsiada w pierwszy lepszy pociąg, by uciec jak najdalej od Krakowa. Dojeżdża tylko do Jędrzejowa, gdzie znajduje opiekę u doktora Przypkowskiego. Anna, która jej towarzyszy, namawia ją do jak najszybszego kontaktu z ojcem dziecka. W domu Przypkowskich Lali udaje się przeprowadzić wywiad z nieoczekiwanym gościem – Komendantem.

W redakcji Doster obejmuje rządy silnej ręki. Młody uparty dziennikarz, 20-letni Michał Górski-Wilczek, dzięki małemu szantażowi uzyskuje zgodę wydawcy na pracę w „Iskrze”. Doster zatrudnia również Rudolfa Katznera.

Julia Rosnowska nago w serialu TVP! Zobacz gorącą scenę z udziałem młodej aktorki! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×