"Drogi wolności" odcinek 6. Tajemnice rodziny Biernackich wychodzą na jaw! Marynia postanawia działać! [STRESZCZENIA ODCINKA+ZDJĘCIA]

"Drogi wolności" - co wydarzy się w 6. odcinku? Trwa wojna polsko-bolszewicka. Nikt się nie spodziewa artykułu, który wychodzi na łamach nowego dodatku do IKC, szkalującego przeszłość Biernackich. Marynia wbrew zdaniu Aliny bierze się do działania i prosi o pomoc babkę Emilię!

Multimedia

”Drogi wolności” odcinek 6. w niedzielę 7.10.2018 o godz. 20:10 w TVP 1 ! - sprawdź program tv

Sierpień 1920. Trwa wojna polsko-bolszewicka. Szymon (Adrian Zaremba) naraża swoje życie pod Warszawą. Redakcja Iskry organizuje zbiórkę broni dla ochotników. Nawet Emilia Biernacka (Anna Polony) przekazuje wnuczkom broń powstańczą na ten cel.

Lala tuż przed porodem ucieka z Krakowa! Doster jest szantażowany! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 6. odcinku serialu "Drogi wolności" Henryk Dembiński przesyła Dosterowi (Mateusz Janicki) szczotkę pierwszego numeru Kobiety Idealnej. Usypia tym czujność redakcji. Nikt się nie spodziewa artykułu, który wychodzi na łamach nowego dodatku do IKC, szkalującego przeszłość Biernackich. Kiedy Michał Górski wpada na pomysł, jak załatwić autora artykułu, Alina (Katarzyna Zawadzka) jest przeciwko: brzydzi się takimi metodami.

Marynia (Paulina Gałązka) wbrew siostrze bierze się do działania i przekazuje informacje babce. Anna (Barnadetta Machała-Krzemińska) i Ignacy (Adam Cywka) spędzają ze sobą czas w Lanckoronie. Dla obojga jasne staje się, że nic ich już nie łączy. Anna zdobywa się na odwagę, by wykrzyczeć Ignacemu prawdę o ojcu Józefki.

Julia Rosnowska nago w serialu TVP! Zobacz gorącą scenę z udziałem młodej aktorki! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×