"Drogi wolności" odcinek 7. Doster coraz wyraźniej daje znać Maryni, że żywi do niej ciepłe uczucia ! [STRESZCZENIA ODCINKA+ZDJĘCIA]

1921 rok. W Niedzielę Wielkanocną ma się odbyć ślub Maryni z Szymonem Haseferem. W redakcji Doster wykorzystuje chwile, kiedy pracują razem, do prawienia słodkich słówek. Alina angażuje się w plebiscyt plebiscyt w sprawie przynależności Górnego Śląska. Lala klepie biedę i mimo starań sióstr i Janiny nie chce wrócić na Sławkowską. Mogłaby to zrobić tylko dla jednej osoby... Sprawdź, co się wydarzy w siódmym odcinku "Dróg wolności"!

Multimedia

”Drogi wolności” odcinek 7. w niedzielę 14.10.2018 o godz. 19:45 w TVP 1 ! - sprawdź program tv

Jest marzec 1921 roku. W Niedzielę Wielkanocną ma się odbyć ślub Maryni z Szymonem Haseferem. W redakcji jej współpraca z wydawcą zacieśnia się. Doster wykorzystuje chwile, kiedy pracują razem, do prawienia słodkich słówek. Wyraźnie daje znać Maryni, że żywi do niej ciepłe uczucia. Wspólny wyjazd na Śląsk w sprawie dystrybucji „śląskiego numeru” wzbudza w niej wielkie emocje, o wiele większe niż zbliżający się plebiscyt w sprawie przynależności Górnego Śląska do Polski lub Niemiec.

Tajemnice rodziny Biernackich wychodzą na jaw! Marynia postanawia działać! [STRESZCZENIA ODCINKA]Zobacz więcej

W siódmym odcinku serialu "Drogi wolności" uczucie widoczne jest także między Michałem i sekretarką Karoliną, która czuje się niemal zaszczycona zainteresowaniem dziennikarza. Ze Śląska do Krakowa przyjeżdża działaczka Kazimiera Biela. Razem z Aliną organizują akcje i zbiórki na rzecz odzyskania „piastowskiego Śląska”.

Alina, Marynia i Lala - kim są bohaterki nowego serialu historycznego TVP? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Opłakana jest sytuacja Lali, która wbrew całej rodzinie wyprowadziła się z dzieckiem do maleńkiego mieszkania i klepie biedę. Mimo starań sióstr i Janiny Lala nie chce wrócić na Sławkowską. Jedyną osobą, dla której jest gotowa to zrobić, jest Babka Emilia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×