"Drogi wolności" odcinek 8. Między Szymonem i Marynią wybucha konflikt! Ich ślub znów stoi pod znakiem zapytania! [STRESZCZENIA ODCINKA+ZDJĘCIA]

Grudzień 1922 rok. Między Szymonem i Marynią wybucha konflikt, gdy okazuje się, że Szymon – zamiast towarzyszyć narzeczonej – wyjeżdża na szkolenie. Ich ślub znów stoi pod znakiem zapytania, tym bardziej, że dochodzi do dwuznacznej sytuacji. Anna odchodzi od zmysłów po liście od Ignacego. Sprawdź, co jeszcze się wydarzy w 8. odcinku "Dróg wolności"!

Multimedia

”Drogi wolności” odcinek 8. w niedzielę 21.10.2018 o godz. 19:55 w TVP1 ! - sprawdź program tv

W ósmym odcinku serialu "Drogi wolności" siostry Biernackie i cała redakcja wybierają się na koncert skrzypaczki Estery Holtorp (Zuzann Zielińska). Między Szymonem i Marynią wybucha konflikt, gdy okazuje się, że Szymon – zamiast towarzyszyć narzeczonej – wyjeżdża na szkolenie.

"Drogi wolności". Nowy serial historyczny TVP - lepszy niż "Korona królów" lub "Wojenne dziewczyny"? Zobacz więcej

Marynia jest niepocieszona. Nie pomagają kwiaty na przeprosiny. Szymonowi cudem udaje się wszystko odkręcić. Po przybyciu do teatru zastaje jednak Marynię w dwuznacznej sytuacji. Ich ślub znów stoi pod znakiem zapytania!

W sejmie trwają wybory prezydenckie. Alina i Katzner jadą samochodem do Warszawy na wystawę w Zachęcie, gdzie mają nadzieję zobaczyć nowo wybranego Gabriela Narutowicza. Tymczasem Kocia Biela forsuje opublikowanie swojego artykułu, po którym drogi jej i Aliny się rozejdą. Anna odchodzi od zmysłów po liście od Ignacego, który chce rozwodu. Janina interweniuje u brata, zmuszając go do zmiany zdania. Czy na długo?

Doster zabiega o Marynię. Michał i Karolina także mają się ku sobie! [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×