"Drogi wolności" odcinek 9. Kolejna tragedia w rodzinie Biernackich! Konflikt w redakcji! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 9. odcinku serialu "Drogi wolności" burzliwa historia wciąż odciska swoje piętno na rodzinie Biernackich. Trwają strajki, na ulicach dochodzi do zamieszek - Szymon, jako wojskowy, musi podejmować być może brzemienne w skutkach decyzje. W tym samym miejscu i czasie na ulicy Krakowa rozgrywa się rodzinny dramat Biernackich!

Multimedia

”Drogi wolności” odcinek 9. w niedzielę 28.10.2018 o godz. 20:10 w TVP1! - sprawdź program tv

W odcinku "Ślepy los" jest listopad 1923 rok. W Krakowie panuje nerwowa atmosfera: strajkują kolejarze i pocztowcy. Na jednym z wieców komunistek policja zgarnia Kocię. Marynia szuka sposobu, by wyciągnąć ją z aresztu. Wybucha kolejny konflikt: Karol Doster ogłasza, że dystrybucją tygodnika od tej pory zajmie się „IKC”, Alina z Marynią nie chcą się na to zgodzić.

Doster zabiega o Marynię. Michał i Karolina także mają się ku sobie! [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Sytuacja strajkowa zaognia się i na ulicy wybuchają zamieszki. Szymon wraz z innymi żołnierzami musi wspierać policję. Odmawia wydania rozkazu do strzelania, za co grozi nawet sąd wojskowy.

W tym samym miejscu i czasie na ulicy Krakowa rozgrywa się rodzinny dramat Biernackich.

Ślub Maryni i Szymona nie odbędzie się? Pan młody przyjmuje wyzwanie Dostera! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dla Jerzyka Raczka staje się oczywiste, że nie może dłużej pozostać w wojsku. Zrzuca mundur i stawia wszystko na jedną kartę. Chce zacząć od nowa, tak jak dawna miłość Szymona – Basia Maziarek – która właśnie przeprowadziła się do Krakowa.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×