drogi wolności

Paulina Gałązka w programie "MiauCzat" ostro o Magdzie Gessler! Czym podpadła jej królowa TVN-u? [WIDEO]

Paulina Gałązka to gość 4. odcinka programu "MiauCzat". Aktorka znana choćby z roli Joanny w serialu „Pierwsza miłość”, kreacji Marty w serialu „Skazane” czy Maryni z "Dróg wolności" opowiedziała redakcji serwisu Telemagazyn.pl i uroczym kociakom o zmianie wizerunku i swoich planach na przyszłość. Czy chciałaby zagrać u Patryka Vegi i czym właściwie podpadła jej królowa stacji TVN - Magda Gessler? Zobaczcie występ Pauliny Gałązki w programie "MiauCzat".

23.11.2018MiauCzat

"Drogi wolności" odcinek 8. Między Szymonem i Marynią wybucha konflikt! Ich ślub znów stoi pod znakiem zapytania! [STRESZCZENIA ODCINKA+ZDJĘCIA]

Grudzień 1922 rok. Między Szymonem i Marynią wybucha konflikt, gdy okazuje się, że Szymon – zamiast towarzyszyć narzeczonej – wyjeżdża na szkolenie. Ich ślub znów stoi pod znakiem zapytania, tym bardziej, że dochodzi do dwuznacznej sytuacji. Anna odchodzi od zmysłów po liście od Ignacego. Sprawdź, co jeszcze się wydarzy w 8. odcinku "Dróg wolności"!

14.10.2018Drogi wolności

"Drogi wolności" odcinek 7. Doster coraz wyraźniej daje znać Maryni, że żywi do niej ciepłe uczucia ! [STRESZCZENIA ODCINKA+ZDJĘCIA]

1921 rok. W Niedzielę Wielkanocną ma się odbyć ślub Maryni z Szymonem Haseferem. W redakcji Doster wykorzystuje chwile, kiedy pracują razem, do prawienia słodkich słówek. Alina angażuje się w plebiscyt plebiscyt w sprawie przynależności Górnego Śląska. Lala klepie biedę i mimo starań sióstr i Janiny nie chce wrócić na Sławkowską. Mogłaby to zrobić tylko dla jednej osoby... Sprawdź, co się wydarzy w siódmym odcinku "Dróg wolności"!

07.10.2018Drogi wolności

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×