Druga edycja "Polskiego turnieju wypieków" już we wrześniu na TLC!

Zdjęcia do drugiej edycji "Polskiego turnieju wypieków" zostały zakończone. Program na antenie TLC już we wrześniu!

Multimedia

  • Wykorzystano prawie 1000 jaj, 160 kostek masła, 30 litrów śmietany i 20 kg czekolady - turniejowe słodkości już zostały upieczone. Rywalizacja była tym większa, im bliżej było do finału. Kto zwyciężył, i jak smakowały turniejowe wypieki, tego dowiemy się już we wrześniu na antenie TLC.

W pierwszym tygodniu lipca zakończono nagrania do drugiej edycji "Polskiego turnieju wypieków". Zmagania finałowej 10 widzowie będą mogli śledzić już niebawem. Druga edycja "Polskiego turnieju wypieków kręcona była w Szczawnicy, Strzelinku koło Słupska i Toruniu. Program poprowadzi Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski. Duet, świetnie znany publiczności, będzie przewodnikiem widzów po świecie słodkości oraz recenzentem przygotowanych dzieł. To Kasia i Piotr przybliżą nam, jak smakują turniejowe pyszności.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: DRUGA EDYCJA "POLSKIEGO TURNIEJU WYPIEKÓW" - KATARZYNA SKRZYNECKA ZASTĄPI MARTĘ GRYCAN POLSKI TURNIEJ WYPIEKÓW: PIOTR GĄSOWSKI I MARTA GRYCAN NA ZAMOJSKIEJ STARÓWCE[/sc]

Druga edycja "Polskiego turnieju wypieków" składać się będzie z siedmiu 60-minutowych odcinków. Już wiemy, że dużym wyzwaniem dla zawodników był strudel. Zmierzenie się z osiągnięciami światowego cukiernictwa, takimi jak makaroniki czy tort croquembouche, także nie należało do łatwych zadań. Jednak najtrudniejsze okazało się przygotowanie autorskiego dzieła. Wymagało to od uczestników wiele odwagi i doskonałego kunsztu, również dlatego, że było oceniane przez wybitnych ekspertów z dziedziny cukiernictwa - Bożenę Sikoń i Tomasza Dekera.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×