Druga edycja "Top Chef" 5.03.2014, odc. 1: Martin Gomenez Castro gościem specjalnym

Już w środę 5.03.2014 premiera drugiej edycji "Top Chef". Zwycięzca pierwszego sezonu show - Martin Gimenez Castro - udzieli kilku rad uczestnikom.

Multimedia

W środę 5.03.2014, o godzinie 20.30, na antenie Telewizji POLSAT rusza druga edycja kulinarnego show "TOP CHEF". Pierwszą edycję wygrał Martin Gimezez Castro i to on zdobył tytuł pierwszego polskiego Top Chef i 100 tys. złotych!

CZYTAJ TAKŻE: DRUGA EDYCJA "TOP CHEF" OD 5 MARCA W POLSACIE! [WIDEO] JURORZY NA KONFERENCJI DRUGIEJ EDYCJI "TOP CHEF" [ZDJĘCIA]

Nagroda z pewnością pomogła Martinowi w zrealizacji jego marzenia o otwarciu własnej restauracji. Na początku lutego Martin otworzył restaurację "Salto" w hotelu Rialto, w Warszawie! I chociaż restauracja jest otwarta dopiero od miesiąca, to już cieszy się uznaniem i popularnością, a o zamówieniu stolika trzeba pomyśleć dużo wcześniej.

W pierwszym odcinku to właśnie Martin zdradzi temat przewodni najważniejszej konkurencji programu i udzieli kilku rad uczestnikom drugiej edycji "TOP CHEF". Pierwszy Top Chef, jak mało kto wie, co ich czeka w tym programie! Kto posłucha jego rad i zda test z najważniejszego dania pierwszego odcinka premierowej serii?

Martin Gimenez Castro przyjechał do Polski z Argentyny siedem lat temu. Specjalizuje się w kuchni z Ameryki Południowej, szczególnie w stekach i mięsach. W Polsce był m.in. szefem kuchni w restauracjach Argentina i Hoża by Mondovino.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×