"Druga połowa". Jacek Knap i Pola Błasik na uroczych zdjęciach z premiery! Przyćmili wszystkich! Olśniewająco wyglądała też Joanna Kuberska!

Za nami pierwsza galowa premiera filmowa po bardzo długiej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19. Do kin właśnie trafiła komedia romantyczna pt. "Druga połowa", a na czerwonym dywanie zaprezentowały się gwiazdy filmu. Nasze spojrzenia jednak wędrują szczególnie w stronę Jacka Knapa i Poli Błasik, którzy swoim urokiem przyćmili wszystkich! Olśniewająco wyglądała też Joanna Kuberska!

Multimedia

W piątek, 28 maja, w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera „Drugiej połowy” – komedii romantycznej idealnej na pierwszą randkę w kinie! Na czerwonym dywanie pozowały gwiazdy produkcji: Cezary Pazura, Marianna Zydek, Joanna Kuberska, Jacek Knap, Rafał Rutkowski, Sławomir Orzechowski, Roman Kołtoń i Michał Pol.

Małgorzata Rozenek-Majdan debiutuje na wielkim ekranie! Zagrała w komedii romantycznej! Obok niej... Grzegorz Krychowiak!Zobacz więcej

Na pierwszej premierze tej wiosny pojawiło się również wielu znanych przedstawicieli polskiego show-biznesu i futbolu – wraz z drugimi połowami. Na „ściance” pozowali między innymi: wiceprezydent UEFA i prezes PZPN Zbigniew Boniek, Bartosz Kapustka, Roman Kołtoń, Mariusz Piekarski, Robert Podoliński, Michał Listkiewicz, Edyta Pazura, Joanna Majstrak i Agnieszka Kawiorska. Uroczystość poprowadzili Olivier Janiak i Karolina Malinowska-Janiak.

Prezentujemy wam galerię zdjęć z premiery. Nas szczególnie zachwycił Jacek Knap, który na premierze pojawił się w towarzystwie pięknej Poli Błasik. Gwiazdor serialu TVP "Ludzie i bogowie" doskonale prezentował się razem z gwiazdą serialu TVN "Zakochani po uszy". Przyćmili wszystkich swoim urokiem! Olśniewająco zaprezentowała się również Joanna Kuberska!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×