"Druga połowa". Komedia z reprezentacją Polski w tle. Niepowtarzalne połączenie miłości i… futbolu!

Już 28 maja wracamy do kin! Przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy w piłce nożnej polscy widzowie będą mieli okazję zobaczyć niepowtarzalne połączenie miłość i… futbolu. Film „Druga Połowa”, czyli komedia romantyczna z reprezentacją Polski w tle, to idealna propozycja dla kobiet i mężczyzn! Z jednej strony Cezary Pazura, Maciej Musiał, Marianna Zydek, zazdrość i miłość. Z drugiej Grzegorz Krychowiak, Dariusz Szpakowski, Sebastian Mila i piłkarskie emocje.

Multimedia

Widzimy się w kinach już 28 maja 2021!

Propozycja roli była niespodzianką i potraktowałem ją jako wyzwanie. Od razu spodobał mi się pomysł połączenia komedii z piłką nożną. Na planie byłem zaskoczony, że do jednej sceny potrzeba tak dużej ekipy. Ale to była świetna zabawa. W mojej scenie zagrałem z Maćkiem Musiałem, który okazał się wielkim kibicem. I wyszło fajnie: lekko, zabawnie, z dystansem – ocenił Grzegorz Krychowiak, dla którego występ w „Drugiej Połowie” jest aktorskim debiutem!

Ostatnio Grzesiek opowiadał mi o tym występie. Efektów jeszcze nie widziałem, więc nie wiem, czy mam się bać czy nie… Ale rzucę ten temat i sam będę chciał zobaczyć jak Grzesiek wygląda w tym filmie – powiedział na poniedziałkowej konferencji prasowej reprezentacji Polski kapitan Robert Lewandowski, który wraz z kolegami obejrzy „Drugą Połowę” na specjalnym przedpremierowym pokazie zorganizowanym dla kadry 27 maja na zgrupowaniu w Opalenicy.

Małgorzata Rozenek-Majdan debiutuje na wielkim ekranie! Zagrała w komedii romantycznej! Obok niej... Grzegorz Krychowiak!Zobacz więcej

„Druga Połowa” to tchnąca lekkością i świeżością komedia romantyczna z Cezarym Pazurą, Maciejem Musiałem i Marianną Zydek w rolach głównych. W filmie wystąpiła plejada gwiazd, w tym Andrzej Grabowski, Sławomir Orzechowski, Joanna Kuberska, Ilona Ostrowska, Leszek Lichota i rozpoczynająca aktorską karierę Małgorzata Rozenek-Majdan. W produkcji udział wzięli także: reprezentanci Polski w AMPFutbolu, znani komentatorzy i dziennikarze Roman Kołtoń, Michał Pol, Robert Podoliński oraz wiele osób ze świata piłki. Film wchodzi na ekrany w wyjątkowym czasie – w czerwcu odbędą się piłkarskie mistrzostwa Europy z udziałem Polaków!

Przygotowując się do roli selekcjonera rozmawiałem z Adamem Nawałką, Antonim Piechniczkiem czy Jerzym Engelem. I wydaje mi się, że z każdego z nich wyciągnąłem coś do mojej kreacji. W „Drugiej Połowie” chciałem być selekcjonerem wysportowanym, charyzmatycznym, nauczycielem dla młodych. To było wielkie wyzwanie – mówi Cezary Pazura.

Film powstał na podstawie scenariusza, który napisali Sebastian Staszewski i Jarosław Stróżyk. Producentem jest House Media Company, a koproducentem – CANAL+.

Zdjęcia do filmu realizowane były m.in. na stadionie PGE Narodowym w Warszawie, gdzie swoje eliminacyjne mecze rozgrywa prawdziwa reprezentacji Polski. W produkcji będziemy mogli zobaczyć więc szatnię, pomieszczenia do odnowy biologicznej, salę konferencyjną czy kuluary stadionu, na co dzień niedostępne dla kibiców.

Młoda lekarka Magda spotyka przypadkiem tajemniczego i przystojnego dziennikarza Mateusza. Zauroczona nowopoznanym mężczyzną nie wie, że nad rodzącym się uczuciem od początku wisi fatum. Sprawy komplikują się szybko - kiedy wychodzi na jaw, że Magda jest córką trenera reprezentacji Polski, z którym Mateusz jest w ostrym konflikcie. Sytuacji dodatkowo nie ułatwia fakt, że dziewczyna jest także obiektem westchnień gwiazdy futbolu – Jarosława Kota – który nie cofnie się przed niczym, by zdobyć serce wybranki. Czy obaj mają jakiekolwiek szanse w miłosnej grze, w której jeden niespodziewany ruch może postawić ich na… spalonej pozycji?

Obsada: Cezary Pazura, Maciej Musiał, Marianna Zydek, Joanna Kuberska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Andrzej Grabowski, Jacek Knap, Piotr Rogucki, Rafał Rutkowski, Leszek Lichota, Iwona Bielska, Ilona Ostrowska, Sławomir Orzechowski, Grzegorz Krychowiak, Dariusz Szpakowski.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×