"Druga połowa". Małgorzata Rozenek-Majdan debiutuje na wielkim ekranie! Zagrała w komedii romantycznej! Obok niej... Grzegorz Krychowiak!

Już 29 maja na ekranach kin pojawi się nowa polska komedia romantyczna pt. "Druga połowa". Jedną z gwiazd produkcji jest... Małgorzata Rozenek-Majdan, dla której jest to kinowy debiut! Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

29 maja na ekranach pojawi się „Druga połowa” czyli komedia romantyczna idealna na powrót do normalności! W gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy między innymi Małgorzatę Rozenek-Majdan, dla której jest to debiut w filmie fabularnym. Praca przy filmie, w którym zaangażowano pierwszoligowe nazwiska była dla mnie wielkim wyróżnieniem. Wspaniale było podglądać ich warsztat i uczyć się od najlepszych aktorów teatralnych i filmowych w Polsce – wyznaje celebrytka.

Udział Małgorzaty Rozenek-Majdan w „Drugiej połowie” to nie jedyna niespodzianka! W produkcji udział wzięli także znani komentatorzy i dziennikarze sportowi Dariusz Szpakowski, Roman Kołtoń i Michał Pol, gwiazda reprezentacji Polski w piłce nożnej Grzegorz Krychowiak oraz wiele innych zaskakujących osób ze świata futbolu. W głównych rolach zobaczymy natomiast Cezarego Pazurę, Macieja Musiała, Mariannę Zydek, Jacka Knapa i Joannę Kuberską.

Małgorzata Rozenek o intymnych scenach w filmie Vegi! Partnera wybrał jej... Radosław Majdan?Zobacz więcej

Młoda lekarka Magda spotyka przypadkiem tajemniczego i przystojnego dziennikarza Mateusza. Zauroczona nowopoznanym mężczyzną nie wie, że nad rodzącym się uczuciem od początku wisi złe fatum. Sprawy komplikują się bardzo szybko – kiedy wychodzi na jaw, że Magda jest córką trenera reprezentacji Polski, z którym Mateusz od dawna jest w ostrym konflikcie. Sytuacji dodatkowo nie ułatwia fakt, że dziewczyna jest także obiektem westchnień gwiazdy futbolu – Jarosława Kota – który nie cofnie się przed niczym, by zdobyć serce wybranki.

Idąc za radą jej przyjaciółki, piłkarz wdraża w życie spektakularny plan „3 x Z” - i chcąc „Zaskoczyć, Zauroczyć i Zaimponować” Magdzie, wykorzystuje przy tym nieograniczone środki finansowe i ułańską fantazję. Mateusz również będzie chciał przypodobać się dziewczynie, ale w kompletnie odmiennym stylu. Czy ma jakiekolwiek szanse w miłosnej grze, w której jeden niespodziewany ruch może postawić go na spalonej pozycji?

Za reżyserię filmu "Druga połowa" odpowiada Łukasz Wiśniewski. Autorami scenariusza są Sebastian Staszewski oraz Jarosław Stróżyk.

"DRUGA POŁOWA" - ZWIASTUN

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×