"Druga szansa" odcinek 1. sezon 5. Monika zgwałcona w hotelowym pokoju! Kto jest sprawcą? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przebojowy serial z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej „Druga szansa” powraca w zupełnie nowej intrygującej odsłonie. Już pierwsze minuty nowego odcinka wprowadzą widzów w pełną emocji zagadkę nowego sezonu. Co wydarzy się w 1. odcinku 5. sezonu "Drugiej szansy"? Sprawdź!

Multimedia

"Druga szansa" odcinek 1. sezon 5. w poniedziałek, 05.03.2018, o godz. 21:30 w TVN!

Monika budzi się samotnie w pokoju hotelowym mając na sobie podartą wieczorową sukienkę. Niczego nie pamięta, jednak wie, że stało się coś bardzo złego. Gdzie jest? Kto i dlaczego zrobił jej krzywdę? Zanim dowiemy się, jak do tego doszło, akcja przenosi się 3 dni wcześniej.

Marcin Bosak opowiada jak został przyjęty przez ekipę na planie [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Borecka z Piotrem spędzają romantyczne chwile tylko we dwoje, z dala od zgiełku miasta. Marczak oświadcza się Monice, licząc na szybkie unieważnienie jego pierwszego małżeństwa, chcą również adoptować Zośkę. Niestety Piotr dostaje telefon od Borysa, w którym policjant informuje go o sprowadzeniu jego żony do Polski (w tej roli Agnieszka Żulewska).

Kiedy premiera 5. sezonu? Trudny wątek w nowych odcinkach! Co się wydarzy? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1. odcinku 5. sezonu "Drugiej szansy" Monika rozpoczyna również nowy rozdział w swoim zawodowym życiu. Zostaje redaktorem naczelnym nowego magazynu dla kobiet „Sobą być”. Jej nowy szef Robert (w tej roli Marcin Bosak) przedstawia ją zespołowi, który niestety jest do niej bardzo negatywnie nastawiony. Szczególnie jedna z dziennikarek Aniela (w tej roli Aleksandra Popławska) od początku okazuje Monice jawną wrogość. Borecka ma jednak nadzieję, że impreza z okazji 10-lecia powstania wydawnictwa okaże się przełomem w trudnych relacjach z zespołem. Niestety ta noc okaże się dla Moniki tragiczna…

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Bella (gość)

    Straszne. Ale też zarazem ciekawe, będzie to wyjaśniane. Ja osobiście myślę, że Monika została zgwałcona. Ciekawe czy wyjdzie za mąż za Piotra i czy razem adoptują Zośkę.

    22.02.2018 10:27
  • Natalia (gość)

    Już nie mogę się doczekać drugiej szansy 5 sezonu. 😉

    15.02.2018 14:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×