"Druga szansa" odcinek 11. Zeit zwalnia Sarę, a Kinga całuje Marcina! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Nieoczekiwane zwroty akcji w serialu "Druga szansa". Czy Monika dowie się, kto ją wrobił? Czy jej związek z Marcinem nie ma już szans na przetrwanie? Sprawdź, co wydarzy się w 11. odcinku!

Multimedia

"DRUGA SZANSA" ODCINEK 11. W PONIEDZIAŁEK, 2.05.2016 O GODZ. 21:30 W TVN!

Po wypadku Sary (Magdalena Boczarska), Jakub Zeit (Rafał Królikowski) połączył wszystkie fakty i domyślił się, że to właśnie ona wrobiła Monikę (Małgorzata Kożuchowska) w posiadanie narkotyków i chciała zniszczyć jej karierę. Nie pozwoli, aby to wydarzyło się drugi raz.

W 11. odcinku serialu "Druga szansa" Zeit postanawia zwolnić Sarę z pracy przy serialu, w którym miała być główną gwiazdą. - Ty jesteś potworem - krzyczy zrozpaczona Sara gdy się o tym dowiaduje. - A ty kim jesteś? - odpowiada Jakub zaznaczając, że już wie, co zrobiła Monice. Po wszystkim jedzie do domu i topi swoje smutki w alkoholu. Gdy Borecka dowiaduje się o zwolnieniu Sary, udaje się do Zeita z awanturą.

- Nie udawaj kretyna. Ja ci nie wystarczyłam? Musiałeś to zrobić jeszcze Sarze?
- Zaraz ci wytłumaczę. Ona chciała zrobić to jeszcze raz...
- Co?
- Ona ci je podrzuciła - wyznaje w końcu Jakub i... całuje Monikę! Czy to zbliży ich do siebie?

Także Kinga (Tamara Arciuch) i Marcin (Bartłomiej Świderski) spędzają coraz więcej czasu razem, kłopoty syna umacniają ich relację. Kinga nadal nie ujawniła jednak, że ma raka i w tajemnicy przed mężem przygotowuje się do zabiegu. Gdy wieczorem odwiedza go w mieszkaniu, dochodzi do pocałunku pomiędzy małżonkami. - Po prostu nie mogę być sama - wyszepcze Kinga i zostanie na noc u Marcina.

CZYTAJ TAKŻE:

"DRUGA SZANSA". ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA PRACA NA PLANIE SERIALU! [ZDJĘCIA]
CZY BĘDZIE DRUGI SEZON SERIALU "DRUGA SZANSA"?

Komentarze

Skomentuj
  • Jaś (gość)

    To dopiero...

    01.05.2016 19:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×