"Druga szansa" odcinek 2. s. 2. Pijany Mecwaldowski, czyli rodzinne problemy w domu Raków. Mamy fragment tego odcinka! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W domu Raków nie dzieje się najlepiej. Związek Lidki i Grzegorza nadal przeżywa poważny kryzys. Czy uda się im wyjść na prostą? Sprawdźcie, co wydarzy się w tym wątku w 2. odcinku 2. sezonu "Drugiej szansy"! Tylko u nas możecie zobaczyć przedpremierowo fragment tego odcinka!

Multimedia

"DRUGA SZANSA" SEZON 2. ODCINEK 2. W PONIEDZIAŁEK 12 WRZEŚNIA O GODZ. 21:30 W TVN!

Lidka z całych sił próbuje walczyć o swój związek i wraz z mężem zaczynają chodzić na terapię. Ich małżeństwo napotyka na kolejne przeszkody - rosnące kłopoty finansowe. By podreperować domowy budżet Lidka zgadza się przygotowywać prywatny catering dla popularnego i przystojnego aktora Igora Szota, ale czy wszystko pójdzie po jej myśli?

CZYTAJ TAKŻE:

KONKURS "DRUGA SZANSA". WYGRAJ KOSZULKĘ MONIKI BORECKIEJ!
"DRUGA SZANSA". ODCINEK 2. S. 2. ZEIT OŚWIADCZA SIĘ MONICE. CO ZROBI BORECKA? [ZDJĘCIA] "DRUGA SZANSA". HUBERT URBAŃSKI ZDRADZA SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE NOWEJ POSTACI [WIDEO+ZDJĘCIA]

Problemy w związku i kłopoty finansowe odbijają się również na Grzegorzu, który coraz częściej zagląda do kieliszka. Tylko u nas możecie przedpremierowo zobaczyć fragment 2. odcinka serialu, w którym pijanego Grzegorza (w tej roli Wojciech Mecwaldowski), zauważa zakłopotana całym zajściem teściowa.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×